Lenovo, dünyanın en sürdürülebilir 100 şirketi listesinde yerini aldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.01.2018 - 12:59
Lenovo, “Sürdürülebilir Global 100” listesine girdiğini duyurdu.

Lenovo, başarılı çevresel, sosyal ve yönetim performansı ile toplumsal açıdan yüksek değerler yaratarak, Corporate Knights araştırma şirketinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en sürdürülebilir 100 şirketi’ arasında yer aldı. Firma yaptığı açıklama ile araştırma şirketi Corporate Knights’ın “Sürdürülebilir Global 100” listesine girdiğini duyurdu.

Lenovo, “Sürdürülebilir Global 100” listesinde

Kamuya açık 6000 uluslararası aday şirketi içeren bir havuz içinden belirlenen bu 100 şirket, toplumsal açıdan yarattıkları yüksek değerleri içeren çevresel, sosyal ve yönetim performansı gibi 17 kritere göre değerlendiriliyor.

Lenovo, Corporate Knights endeksinin tüm gerekliliklerini karşılayarak “Global 100 Listesi”nin 2018 listesinde yer aldı. Liste, toplumsal açıdan yüksek değerler yaratmanın yanı sıra güçlü bir finansal performans gösteren ve uzun ömürlü olduğunu gösteren şirketleri belirliyor.

Lenovo hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) 43 milyar dolarlık değeriyle, tüketici, ticari ve kurumsal alanda yenilikçi teknoloji çözümleri sağlayan lider bir global Fortune 500 şirketidir. Yüksek kaliteli, güvenli ürünler ve hizmetlerden oluşan portföyümüz, bilgisayarlar (efsanevi Think ve çok fonksiyonlu Yoga markaları dahil), iş istasyonları, sunucular, depolama ürünleri, akıllı TV’lerin yanı sıra, akıllı telefonlar (Motorola markası dahil), tabletler ve uygulamalar gibi mobil ürünlerden oluşan bir ürün ailesini kapsar. 

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 10:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
hakanozzdemir
hakanozzdemir 26.01.2018 14:16
gerçekten kaliteli bir firma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lenovo, dünyanın en sürdürülebilir 100 şirketi listesinde yerini aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×