Life is Strange 2'nin birinci bölümü ücretsiz oldu

Life is Strange 2'nin birinci bölümü ücretsiz oldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 20.09.2020 - 13:19
DONTNOD tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan macera oyunu Life is Strange 2'nin birinci bölümü ücretsiz oldu.

DONTNOD tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan macera oyunu Life is Strange 2'nin birinci bölümü PlayStation Store, Xbox Store ve Steam mağazalarında ücretsiz oldu. Oyunun birinci bölümünü PlayStation Store için buradan, Xbox Store için buradan, Steam mağazası için de buradan ilgili sayfayı ziyaret ederek kalıcı bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun toplamda 5 ana bölümden oluşuyor. PlayStation Store, Xbox Store ve Steam mağazalarında satışa sunulan oyunun bölümleri ayrı ayrı PlayStation Store'da 51,00 TL, Xbox Store'da 60,00 TL ve Steam mağazasında 23,99 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun tüm bölümlerini satın almak istiyorsanız PlayStation Store'da 203,00 TL, Xbox Store'da 240,00 TL, Steam mağazasında ise 95,96 TL ödemelisiniz.

Life is Strange 2'nin birinci bölümü ücretsiz oldu

Life is Strange 2'nin birinci bölümü ücretsiz oldu

Ödüllü Life is Strange serisi, DONTNOD Entertainment imzalı yepyeni bir hikaye ile devam ediyor. Oyunda Sean ve Daniel Diaz kardeşler trajik bir kazanın ardından evden kaçmak zorunda kalırlar. Polisten korkan ve Daniel'in nesneleri düşünceyle oynatma imkanı veren yeni telekinetik gücüyle başa çıkmaya çalışan çocuklar güvenli bir yer bulmak için Meksika'ya giderler. 16 yaşındaki Sean bir anda Daniel'in güvenliğini sağlamak, ona sığınacak yer bulmak ve onun doğru ile yanlışı ayırt edebilmesini sağlamakla sorumlu hale gelir. Sean ile vereceğiniz kararlar Diaz kardeşlerin kaderini ve karşılaştıkları herkesin hayatlarını değiştirecek. Seattle'dan Portland ve Kaliforniya'ya... Meksika'ya giden yol uzun ve tehlikeli, ama aynı zamanda arkadaşlık, mucize ve fırsatlarla dolu. Bu, Sean ile Daniel'i sonsuza kadar birleştirebilecek veya bu kardeşliği yerle bir edebilecek bir yolculuk olacak.

Son olarak oyunun birinci bölümü için yayınlanan tanıtım fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 05:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×