Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch çıkış tarihi açıklandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 26.11.2021 - 20:57
9 Eylül 2021'de piyasaya sürülen Life is Strange: True Colors'un, Nintendo Switch'e daha geç çıkacağı açıklanmıştı. Oyunun çıkış tarihi açıklandı.

Square Enix ekibinin, Life is Strange: True Colors'u Nintendo Switch'e çıkarmayı planlıyor olduğunu zaten biliyorduk. Geçtiğimiz günlerde, nihayet oyunun Switch sürümünün çıkış tarihi açıklanmış oldu. Ünlü Life is Strange serisinin en son çıkan oyunu, 7 Aralık 2021'de Nintendo Switch sahipleriyle buluşacak.

Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch çıkış tarihi açıklandı

Resmî Life is Strange Twitter hesabından paylaşıldığı üzere, oyunun dijital sürümü 7 Aralık tarihinden itibaren erişilebilir olacak. Fiziksel bir sürüm satın almak isteyen Switch kullanıcıları ise, 25 Şubat 2022'ye kadar beklemek zorunda kalacak. 9 Eylül 2021'de; PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için piyasaya sürülen yapım, çıkışından birkaç ay sonra, Nintendo Switch'e de geliyor!

Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch çıkış tarihi açıklandı

Doğaüstü güçlere sahip bir genç kız olan Alex Chen'in hikâyesini konu alan yapım, heyecan ve gizemlerle dolu bir hikâye vaat ediyor. Oyunun hikâyesi, ortalama 13-14 saatlik bir serüven sunuyor. Ayrıca, Merlin'in Kazanı ekibi olarak, oyunu 22 Eylül 2021 tarihinde detaylıca inceleme fırsatı bulduk. Buraya tıklayarak Life is Strange: True Colors incelememize göz atabilir, oyun hakkındaki fikirlerinizi yorumlar aracılığıyla belirtebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×