Logitech’ten Gelişmiş Kablosuz Taşınabilir Mouse

Logitech’ten Gelişmiş Kablosuz Taşınabilir Mouse

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 21.07.2015 - 13:21
Tüm yüzeylerde çalışabilen bir mouse
Logitech’in yeni kablosuz mouse’u Logitech® MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse cam dahil tüm yüzeylerde yüksek performans sunuyor.
Logitech’ten Gelişmiş Kablosuz Taşınabilir Mouse
Gelişmiş Darkfield™ Lazer Sensörü ile cam dahil her yüzeyde çalışabilen Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, şık tasarımı ve bir çantaya sığabilecek kompakt boyutu ile rahatça her yere taşınabiliyor ve uzun saatler kullanım kolaylığı sunuyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Bağlantısı, boyutu ve rahatlığıyla Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, ödüllü mouse’umuz MX Master’ın taşınabilir versiyonu. Logitech MX Anywhere 2, dilediğiniz her yerde çalışmak üzere tasarlanmış ve bugüne kadar sunduğumuz en iyi çok yönlü mouse’ dedi.

Çift bağlantı özelliği sunan Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, Pico Unifying™ alıcısı veya Bluetooth® Smart teknolojisi üzerinden Windows veya Mac bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabiliyor. Aynı anda üç ayrı cihazla eşleşebilen Logitech MX Anywhere 2, Logitech Easy-SwitchTM tuşu aracılığıyla tek bir dokunuşla masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor. Logitech MX Master Anywhere 2’nin kaydırma tekerleği uzun dokümanları veya web sitelerini hızlıca incelemenize imkân veren yüksek hızlı kaydırma özelliği (hyperfast scroll) ve daha dikkatli kontrol sağlayan click-to-click (tıklatmalı) modu bulunuyor.

Logitech MX Master Wireless Mouse ile benzer olarak, Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobil Mouse da Logitech OptionsTM yazılımı kulanılarak kişiselleştirilerek Mac bilgisayarlardaki dokunmatik komutları uygulayabiliyor, böylece daha hassas bir kontrol sağlıyor. Logitech MX Master Anywhere 2’nin şarj edilebilir pili, tam şarj edildiğinde yaklaşık iki ay pil ömrüne sahip. Bir dakikalık şarj ile iki saatlik kullanım olanağı sunan mouse’u micro-USB şarj kablosu ile bilgisayarınıza takarak kolayca şarj edebilir ve şarj olurken mouse’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

-Basın Bülteni
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2015 13:18
bizi mousede aynısı 20tl kablosuz tüm yüzeylerde çalışıyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2015 10:57
Çift tıklama sorunu en büyük problemiydi logitech mouseların, çözdülerse alınabilir. Ayrıca garanti sürecindeki ilgileri en büyük artıları..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2015 10:41
Logitech in çoğu ürünü gayet sağlam ve yeterli seviyededir. Siz bu ürünleri nerenizle kullanıyosunuzda ikide bir bozuldu diyorsunuz anlamıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2015 18:48
artık bu markanın ürünlerini bedava verselerde kullanmam. 2 üründe rezil olduk e artık yeter
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2015 01:55
Logitech kesinlikle cok cok kaliteli ürünler cıkarıyor. Hiç bir sorun yaşamadım şu güne kadar. Logiteche kesinlikle güvenin tavsiye ediyorum.
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2015 21:59
everest olmadığına emin misin aldığım hiçbir logitech ürününden pişman olmadımda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2015 19:47
20 tl mouselerdan tek farkı fiyatı...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×