Logitech'den PC'ye 2 yeni joystick

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Logitech'den PC'ye 2 yeni joystick
Logitech firması, PC için hazırladığı 2 yeni joystick'i Extreme 3d Pro ve Attack 3'ü duyurdu. Extreme 3d Pro'da 12 action butonu yeralıyor ve bir tane de twist handle bulunuyor. Bunun yanında joystick'de kauçuktan yapılmış 8 yönlü bir hat switch ve bir de throttle bulunuyor. Joystick'in kontrolü oldukça rahat ve her yöne eşit miktarda hareket edip oyun içerisinde zorluk çıkmasını engelliyor. Attack 3 ise daha çok joystick kullanmaya alışık olmayanlar için tasarlanmış. Öncelikle joystick 2 elimizi de kullanabileceğimiz şekilde tasarlanmış ve 11 tane programlanabilir butona sahip. Ayrıca throttle'a da sahip olan joytick kullanım kolaylığı vaadediyor. Her iki joystick de yanlarında yazılımları ile birlikte geliyorlar ve USB bağlantı noktasına bağlanarak "tak ve çalıştır" mantığı ile hareket ediyorlar. Her 2 joystick de yaz aylarında piyasalarda olacak ve şimdilik joystick'ler için herhangi bir fiyat belirlenmedi...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 09:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Logitech'den PC'ye 2 yeni joystick

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×