Mac OS sahiplerine Call of Duty Delux

Ceren Güneş
Ceren Güneş 3.06.2010 - 12:31
Mac OS sahiplerine Call of Duty Delux


Game Agent'dan, Mac OS sahiplerine müjde. Macintosh'un Mac OS versiyonu ile uyumlu olmayan ilk Call of Duty ve ek paket ''Call of Duty: United Offensive'' ilk olarak Game Agent üzerinden Mac OS sahipleri için çevirilerek $29.99'dan satışa sunuldu.

Mac OS: Macintosh İşletim Sistemi, kısaca Mac OS, Apple firması tarafından piyasaya sürülen işletim sistemi ailesidir. En son ana sürümü Mac OS X'tir. Mac OS ailesinde Mac OS 7, Mac OS 9 ve Mac OS X vardır. Mac OS X Macintosh Operating System'in kısaltmasıdır. Sonundaki X roma rakamındaki 10'u temsil eder. Bu yüzden Amerika'da Mac os X 'iks' yerine Mac os 10 'ten' denir. Mac Unix türevi kapalı kaynak kodlu bir işletim sistemidir. Yasal olarak sadece Apple marka bilgisayarlar ile uyumludur. Grafik açısından çok ayrıcalıklı olduğundan genellikle yayıncılık alanında ilgi görür.(Alıntı, Vikipedi)

Mac OS sahiplerinin indirebilmesi için link
Mac OS sahiplerine Call of Duty Delux
Tıklayınız

KAYNAK
Mac OS sahiplerine Call of Duty Delux
bluesnews.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 14:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mac OS sahiplerine Call of Duty Delux

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×