Macera ve bulmaca öğelerini birleştiren Call of the Sea duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.05.2020 - 19:20
Özellikle grafik tarzı ve dinamikleri ile Inside Xbox etkinliğinde dikkat çeken oyunlardan birisi de Call of the Sea oldu. Oyunun ilk videosu da aynı etkinlikte yayınlandı.

Geçtiğimiz dakikalarda sona eren Inside Xbox etkinliğinin dikkat çeken yapımlarından birisi de Call of the Sea duyurusu oldu. Özellikle grafik tarzı ve içerdiği dinamikler ile ön plana çıkan Call of the Sea, macera ve bulmaca öğelerini de bir araya getirecek. Out of the Blue ekibi tarafından geliştirilen oyunun dağıtımını ise Raw Fury üstleniyor.

Macera ve bulmaca öğelerini birleştiren Call of the Sea duyuruldu

1930'lu yılların atmosferine sahip olan oyunda tanıdık bir sesle de karşılaşacağız. Daha önce Firewatch perfomansı ile göz dolduran ve Walking Dead gibi yapımlarda da yer alan Cissy Jones, Call of the Sea oyununda da sesiyle ana karakterimize hayat verecek. 

Güney Pasifik'te geçen oyunda Norah isimli bir karakterin macerasına tanıklık edeceğiz. Bu bölgede kaybolan kocasının peşinden keşfedilmemiş diyarlara doğru yolculuğa çıkacak olan Norah, burada gerçeğin peşinde koştuğu gibi unutulmuş bir medeniyetin kapılarını da aralayacak. Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen oyunun PC, Xbox Series X ve Xbox One için çıkacağı da açıklandı. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 01:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2020 21:45
güzel bir atmosfer en azından karanlık ve itici korku saçmalıklarından değil...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Macera ve bulmaca öğelerini birleştiren Call of the Sea duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×