Mafia 2, X360'da kaç disk?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.07.2010 - 16:46
Mafia 2, X360'da kaç disk?
2K Czech tarafından geliştirilen, 2K Games tarafından da dağıtımı üstlenilen açık dünya - aksiyon oyunu Mafia II, X360'da tek disk olarak piyasaya sürülecek. Özellikle son dönemde oyunların kapasitelerinde yaşanan artışlar, yayıncı firmaları ekstra disk kullanmaya itiyor. Örneğin, Final Fantasy XIII. Konu Mafia II olunca ise yapımcı Denby Grace, oyunun X360'da tek disk olarak piyasaya sürüleceğini söyledi.

Geçtiğimiz gün size verdiğimiz haberde, oyunun 15 saatlik bir oynanış sunacağını da duyurmuştuk. Mafia II, PC, PS3 ve X360 platformları için yılsonuna doğru raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2, X360'da kaç disk?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×