Mafia 2'den, 2 adet artwork

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 12.07.2010 - 16:59
Mafia 2'den, 2 adet artwork


Bir efsane haline gelen Mafia'nın ikinci oyununa ait 2 yeni 'artwork' yayımlandı. 1940'ların sonunda ve 1950'lerin başında yeraltı dünyasında yaşanan olayları ele alacak olan Mafia 2, Illusion Softworks tarafından geliştiriliyor ve 2009 yılı içerisinde PC, PS3 ve 360 için çıkarılması bekleniyor. Oyuncular gerçekçilik taşıyan sinematik yapıdaki bu oyunda, geniş bir şehirde istedikleri gibi özgür hareket etme imkanı bulabilecekler..

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


KAYNAK gamershell.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2'den, 2 adet artwork

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×