MAG ile 256 kişilik oyun deneyimi

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 21.12.2010 - 13:55
Yeni sürüm sizi bekliyor
Sony’nin özgün FPS oyunu MAG’ın “Greatest Hits” kategorisine girmesinin şerefine PSN’de oyun için hem indirim yapıldı hem de ücretsiz bir deneme sürümü sunuldu. Oyunun fiyatı bugün itibariyle 29.99$ olarak belirlendi. Ayrıca Play Station Plus üyelerine özel olarak oyunun tam sürüm deneme versiyonu erişime
sunuldu. Deneme versiyonu oyuncuların 8. seviyeye ulaşmasına izin veriyor. 8. seviyeden sonra ise seviye atlamak için oyunun orijinalini almak gerekli. MAG’ın meşhur 256 kişilik oyun tecrübesini denemek için yeterli olan 8. seviye sınırı ise bu modun denenmesi için özellikle seçilmiş.

MAG ile 256 kişilik oyun deneyimi
Bakalım bu kampanya Play Station Plus sahiplerinin ilgisini ne kadar çekebilecek. Play Station Plus üyelerinin kendini özel hissetmesi için Sony’nin yapacağı kampanyalar çoğalacak gibi görünüyor.   

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 05:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MAG ile 256 kişilik oyun deneyimi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×