Marvel ve Fox, en büyük ve iddialı oyun için bir araya geldi

Marvel ve Fox, en büyük ve iddialı oyun için bir araya geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.07.2017 - 10:57
Yeni oyunun oldukça iddialı ve en büyük mobil oyunlardan biri olacağına vurgu yapılmış
Şu sıralar tıkır tıkır işleyen Marvel, çizgi romanları ve gişeyi sallayan filmlerinin yanı sıra oyun tarafında da elini güçlendirmeye devam ediyor. Avengers: Infinity War ile Comic Con fuarını sallayan firma aynı zamanda Lego oyunları, Square Enix ile Avengers oyunu için anlaşmaları gibi önemli adımlarla da gündemde. Tabi aynı zamanda firma mobil platformları da unutmuyor. Future Fight gibi oyunlar ile mobil platformlarda zaten başarılı bir yere sahip olan firma bugün önemli bir duyuru daha gerçekleştirdi.

Marvel ve Fox firmalarının yepyeni bir oyun için bir araya geldikleri resmi oalrak açıklandı. Üstelik geliştirilen bu oyun için oldukça iddialı açıklamalara da yer verilmiş. Mobil platformda en cesur ve en büyük oyunlardan biri olacağı söylenen bu yeni oyunun adı ve özellikleri hakkında başka açıklama ise şimdilik yapılmamış.

Buna rağmen oyunun heyecan verici bir hikayeye, efsane sahnelere ve tabi ki Marvel'ın en sevilen kahraman ve düşmanlarına yer verileceği belirtilmiş. Oyunun görsel anlamda da oldukça iddialı olacağı belirtiliyor.

Marvel ve Fox, en büyük ve iddialı oyun için bir araya geldi
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 01:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2017 15:28
Nolurdu konsol/pc için de gelse tamam Marvel vs Capcom serisi var devamı da Eylül'de ama Injustice serisi gibi daha gerçekçiliğe ve sadece çizgiroman evrenine odaklanan Marvel evreninde bir oyun çıksa artık. Ne güzel olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2017 12:48
umarım facebook üzerinden de oynanılır eskisi çok guzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×