Marvel vs Capcom'a birden çok karakter duyuruldu

Marvel vs Capcom'a birden çok karakter duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.07.2017 - 17:26
Comic-con 2017 Marvel panelinde Marvel vs Capcom'a dört yeni karakter duyuruldu.
İkinci gününde son sürat devam eden San Diego Comic-con 2017'nin Marvel panelinde yapılan duyuruda, merakla beklenen dövüş oyunu Marvel vs Capcom: Infinite'a tam dört yeni karakter duyuruldu. Resident Evil'ın çirkin kötüsü Nemesis, Dead Rising'in Frank West'i, Final Fight'ın Haggar'ı ve mahallenizin dostu Spider-man oyuna dahil oluyor.

Marvel vs Capcom'a birden çok karakter duyuruldu
Geçtiğimiz günlerde Darkstalkers oyunundan Jedah'ı duyuran Capcom, şimdi de Comic-con da karakter listesini daha da genişletti. Marvel'ın en derin ve güzel hikayelerinden olan Infinity taşlarının üzerinden gelişen oyun, karakterlerin bu taşları kullanarak özel güçler kazanmasını ve dolayısıyla, yeni bir oyun deneyimi yaşatıyor.

NerdReactor tarafından Instagram'da yayınlanan video'da yeni dört karakterin birbiri ile dövüşmesini izleyebilirsiniz.


Marvel vs Capcom: Infinite 19 Eylül'de Amerika'da 21 Eylül'de de Avrupa'da çıkacak. Oyunu denemeyek isteyen oyuncular da Marvel vs Capcom: Infinite'in demosunu indirip oynayabilirler.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 16:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uniquean
Uniquean 21.07.2017 23:15
Acaba Dlc ile mi xmen karakterleri gelecek bir jean grey/dark phoenix cyclops wolverine gambit falan görmek istiyorum. Güzel olurdu. Örümcek adam gelmesine sevindim capcom tarafındaki karakterleri bilmiyorum açıkcası ancak final fight'dan street fighter'a abigail buraya da bu karakteri getirmeleri degisik olmuş.
Uniquean
Uniquean 24.07.2017 10:53
Salaklıktan ağlıyorsunuz ve buraya gelip bilip bilmeden ötüyorsunuz. Ben Ps vita mda ps3 umde vs MvsC3 oynadım. Orada wolverine, jean grey vs vardı. Yorumda sana batan kısım nedir cidden merak ediyorum. Ya da neyi o küçük beynin algılamadı. Bu oyun dahilinde de bu karakterleri görmek istiyorum demek istedim ama amacın sadece yorumlara bakım insanları aşagılayacak yorumları mk okuru adı altında atıp gitmek sanırım.bu Yuzden bende senin anlayacagın şekilde bol aşagılamalı yorum yapıyorum sana. Yılda 1 kitap okumayan adamlar buraya gelip anlamadan yorum atıyor.
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 01:45
hayatında ilk kez bu oyunu görüp bu yorumu yaptı galiba arkadaş valla pes yorum ağlıyor ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 19:21
10 sene önce ps 1 de oynadığım marvel v capcom bile bundan daha güzeldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 22.07.2017 12:30
daha iyi görüntülü ve daha opsiyonel bir video koysanız bi zahmet.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×