Marvel's Avengers yüzünden Square Enix zararda

Berat Darıcı
Berat Darıcı 28.11.2020 - 13:23
Square Enix yayıncısı olduğu Marvel's Avengers satışlarının düşük olmasından kaynaklı olarak zarar etmiş. Oyuna yeni içerikler gelecek.

Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Marvel's Avengers için işler iyi gitmiyor. Satışlar az, Square Enix zararda.


Square Enix'in henüz oyunun geliştirme maliyetini bile karşılayamadığı ortaya çıktı. 14 Ağustos 2020 tarihinde çıkan aksiyon macera oyunu hakkında şikayetler devam ediyor. Oyuncuların dile getirdikleri sorunların başında içerik eksikliği ve kendini tekrar eden oynanış yapısı var.

Şu anda 144,50 TL fiyat etiketi ile %50 indirimle Steam üzerinde satılıyor Marvel's Avengers. En az 75 GB depolama alanı isteyen oyunun Türkçe dil desteği bulunmamakta. Oyun için yakın tarihte daha fazla içerik çıkacak. Bu içerikler ücretsiz olacaklar. Oyunun reklam ve pazarlamasına büyük harcamalar yaptığını belirten Square Enix, oyunu geliştirmeye devam edeceklerini söylüyor. Kısacası satışların az olmasının sebebi reklam değil gibi duruyor. Eğer oyunu oynadıysanız lütfen yorumlar kısmında düşüncelerinizi yazın.

DirectX 12 desteğine sahip olan oyun için son güncellemeye sahip bir Windows 10 önerilmekte. Oyun Steam üzerinde %65 oranın olumlu yorum almış. Bu miktar kötü denebilecek seviyede. Marvel's Avengers Deluxe sürümü Steam üzerinde yine %50 indirimle 194 TL karşılığında satılıyor. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Marvel's Avengers yüzünden Square Enix zararda

Üçüncü şahıs bir aksiyon macera oyunu Avengers. Oyun 4 kişiyle çevrim içi olarak oynamanıza izin veriyor. Oyunda Kaptan Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor gibi kahramanları oynama şansına sahipsiniz. Oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Stadia ve PC için geliştirilmeye devam ediyor.

Marvel's Avengers için DLSS 2.1 desteği oyuna eklendi

DLSS 2.1 desteğine sahip olan oyunda Nvidia ekran kartına sahipseniz daha yüksek FPS alabileceğinizi unutmayın. Oyun hakkında konuşmaya devam etmek gerekirse oyunda bir savaş derinliği mevcut. Fakat oyunda ilerlemek için bu detayları kullanmak zorunda değilsiniz. Dümdüz savaşarak da ilerleyebiliyorsunuz. Bazı karakterlerin bekleme süresi olan ayırt edici yetenekleri bulunmakta. Oyunda ödüllendirme sistemi oldukça kötü ve çeşitlilik ise az. Oyunda mücadele etmek başlarda oldukça eğlenceli olabilir, fakat bir yerden sonra sıkılmanız olası. Hatalarda bulunmakta.

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 02:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2020 11:03
oyun güzel. özellikle piyasada ki %95 oranında ki AAA oyunlarında olmayan bir artısı var. yani bir çok oyunda içinde bulunduğunuz ortam gerçekçi bir görünüme sahip iken - gerek kendi karakteriniz gerekse etrafınız da ki insanlar veya düşmanlarınız yapmacık duruyor. marvelsde karakterler gerçekçi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 12:51
Oyun çok kısa 3 tane boss var halbuki daha fazla olmalıydı kahraman sayısı az. Konsolda alacaksanız sakın 400-500 TL bayılmayın üzülürsünüz hem de çok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 18:02
oyun sıkıcı çünkü. yahu süper kahraman oyunu yapmadan önce şu arkham serisini oynayıp nasıl yapılır öğrenin de ondan sonra yapın bari
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 12:49
İyiki bi arkham serisi çıktı her oyunun önüne onu koyun zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 13:57
Koyun fanları yüzünden çok zor ama umarım aynısı veya daha beteri EA ve Activision Blizzard'ın başına gelir.
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 12:47
12.49 sen çok yanlış biliyosun. Sosyal medyaya ne bakıyosun? Sosyal medyadakilerde senin gibi boş beleş önüne gelen şeyi eleştiren tayfa
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 12:49
Şu an Activison Blizzard da, Hearthstone’u eskisinden çok daha paragöz bir modele cevirdiği için tüm sosyal medyalarda yoğun eleştiri altında. Oyunu bırakanların saysı da gittikçe çoğalıyor bildiğim kadarıyla.
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 18:13
EA in başına geldi ve yıllar sonra sadece hikaye modlu Star wars JEDİ FALLEN ORDERI çıkardılar oyuncularda mutlu oldu yapımcıdıa EA diyorum bak hikayeli oyun yaptı diyorum düşün yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 18:17
Yenilmezler yenildi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel's Avengers yüzünden Square Enix zararda

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×