Marvel's Jessica Jones için 2.sezon fragmanı yayınlandı

Marvel's Jessica Jones için 2.sezon fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.02.2018 - 10:14
Bir canavarı ancak bir canavar durdurabilir

Jessica Jones, Marvel'in TV kanadındaki en önemli karakterlerinden birisi. Netflix'in önemli dizilerinden biri olan ve son olarak Defenders ekibi ile bir arada gördüğümüz Jessica Jones'un 2.sezonu için geri sayım başladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yayınlanacak olan dizinin 2.sezon fragmanı ve bilgileri de yayınlandı. Netflix'ten gelen fragman ve bilgiler şu şekilde;

Jessica Jones 2.sezon 8 Mart'ta çıkıyor

Marvel's Jessica Jones Hakkında:

New York'ta özel bir dedektif olarak hayatını sürdüren Jessica Jones (Krysten Ritter), işkencecisi Kilgrave'i öldürdükten sonra hayatını toparlamaya başlıyor. Şehirde süper güçleri olan bir katil olarak ün salan Jessica, yeni bir vakayı araştırırken geçmişinin derinliklerine inerek kendiyle yüzleşiyor.

Başrolünde Krysten Ritter’ın (Jessica Jones) bulunan dizinin oyuncu kadrosunda Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) ve Eka Darville’in (Malcolm Ducasse) yanısıra, kadroya yeni katılan isimler Janet McTeer ve J.R. Ramirez yer alıyor.

Netflix'te gösterime girecek Marvel's JESSICA JONES'un yürütücü yapımcığını Melissa Rosenberg (“Twilight”, “Dexter”), Raelle Tucker (“True Blood”), Jim Chory (“Marvel’s Daredevil”, “Marvel's Luke Cage”, “Marvel's Iron Fist”) ve aynı zamanda Marvel'ın Televizyon Şefi pozisyonunda bulunan Jeph Loeb (“Marvel’s Daredevil”, “Marvel's Luke Cage”, “Marvel's Iron Fist”) üstleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 13:28
güzel diziye benziyor izlemek lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 13:15
kendi derinlikleriyle yüzleşmeyecek dimi bütün sezon,off killgrave yine çıkar biryerden saçma salak birşey olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×