Mass Effect 2 eklentileri ucuzladı

Uğur Nayır
Uğur Nayır 29.07.2011 - 10:30
Bir kere daha oynamak için sudan sebep
Mass Effect 2'nin eklenti paketleri Arrival, Lair of the Shadow Broker ve Kasumi - Stolen Memory, Xbox Live üstünden indirime girdi. Üçüncü oyunun çıkmasına daha zaman var; çıkana kadar da bu eklentilerle isterseniz Mass Effect 2'yi bir tur daha bitirebilirsiniz.

Mass Effect 2 eklentileri ucuzladı
Bu fiyatlar 1 Ağustos'a yani Pazartesi gününe kadar geçerli olacak ve Xbox Live Gold üyeleri yararlanabiliyor. Eklentilerin karşılığı ise bize şu MS puanlarına denk geliyor;

Arrival (280 Microsoft Puanı)
Lair of the Shadow Broker (400 Microsoft Puanı)
Kasumi - Stolen Memory (280 Microsoft Puanı)
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 2 eklentileri ucuzladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×