Mass Effect: Legendary Edition, Mart ayında çıkabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.01.2021 - 10:56
Mass Effect üçlemesinin remaster versiyonu olarak adlandırılan Mass Effect: Legendary Edition'ın Mart ayında çıkabileceği belirtiliyor.

Mass Effect: Legendary Edition için nihayet bir çıkış dönemi ortaya atıldı. Gelen haberlere göre serinin ilk üç oyununu bir arada barındıracak olan Mass Effect: Legendary Edition, Mart ayında oyuncuların karşısına çıkabilir.

Mass Effect: Legendary Edition geliyor

Mass Effect serisi bildiğiniz gibi son olarak Andromeda ile karşımıza çıkmış ve bu oyun büyük bir hayal kırıklığını da beraberinde getirmişti. Karakter surat ifadeleri ve grafiksel hatalar dışında hikaye sunumu konusunda da sınıfta kalan oyunun ardından Bioware planlanan yeni yapımlarda değişikliğe gitme kararı almıştı. Nitekim geçtiğimiz ay düzenlenen The Game Awards 2020 etkinliğinde de orjinal üçlemenin devamı niteliğinde bir Mass Effect duyurusu gelmişti.

Mass Effect: Legendary Edition sürümü ise serinin ilk üç oyununu bir araya getirdiği gibi görsel olarak bazı iyileştirmeler de sunacak. Remaster olan bu sürümde sonradan çıkan DLC içeriklerin de olması bekleniyor. EA Games ve Bioware her ne kadar çıkış tarihi konusunda ipucu vermese de bazı satış kanallarında oyunun 12 MArt'ta çıkacağı rapor edilmiş. Endonezya kaynaklı birden fazla satış sitesinde bu tarih listelenmiş durumda. Sızıntı sonrasında gözler tabi ki resmi açıklamaya çevrildi.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 03:43
bazen bir müzik her şeyi anlatır. tüylerim diken
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 13.01.2021 16:29
özledik shepard reis
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 17:43
Ya da Shepard bacı :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 13.01.2021 15:13
pc ye artık EA ekstaradan geçirir millete.ufak elden geçir 60 $ yapıştır.resmi gamepad desteği ve anchiement eklesinler bari.dragon age originste bi elden geçse.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect: Legendary Edition, Mart ayında çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×