Mass Effect: Movie'den yeni bilgiler

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.07.2011 - 10:18
Comic Con şimdiden çok iyi olacağa benziyor
Geçen sene EA'nın Legendary Pictures ile birlikte çekeceğini açıkladığı anacak o zamandan beridir uzun süre kendisinden haber alamadığımız Mass Effect'in film projesi hakkında yeni gelişmeler mevcut.

Batman Begins, The Dark Knight, Where the Wild Things Are gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Legendary Pictures stüdyosu Comic Con takvimini açıkladı.

Mass Effect: Movie'den yeni bilgiler
Takvimde 21-24 Temmuz arasında San Diego'da gerçekleşecek olan Comic Con fuarının ikinci günü olan 22 Temmuz'da Mass Effect: Movie panelinin olacağı ve panele de senarist Mark Protosevich'in ve BioWare'den Casey Hudson'ın bulunacağı belirtildi.

BioWare'in kurucuları Ray Muzyka ve Greg Zeschuk ile birlikte Hudson da Mass Effect projesinde yapımcı rolünü üstleniyor.

Bakalım bu yeni Comic Con bizlere neler getirecek.
Yorumlar 97
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect: Movie'den yeni bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×