Max Payne ve Alan Wake İran Devrimi'ne katıldı

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 13.12.2013 - 17:48
Sam Lake'in kalemi de 1979 Revolution'a değdi
İlk aşamada Kickstarter ile gelişimine başlayan 1979: Revolution, İran devrimini konu alan bir oyun. İran devrimini derinlemesine işleyen oyunda oyun dünyasının iki önemli ses aktörü, sesleriyle destekte bulundu.

Max Payne'in ikinci ve üçüncü oyununda hem Max Payne olarak karakteri tasarlanan, hem de ilk oyundan beri sesi ile Max Payne'e hayat veren James McCaffrey katıldı.

Ayrıca Alan Wake'in sesi ile Alan'a hayat veren Matthew Porretta oyundaki yerini aldı. İran devrimini konu alan bu oyunda Remedy Entertainment güçlü kalemi ile tanıdığımız Sam Lake de ekiple birlikte çalışacak. Oyun oynanış olarak L.A. Noire, Grand Theft Auto, Max Payne ve Manhunt tarzında olacak. Grafikler pek tatmin etmese de özellikle hikayesi derinden etkileyecek gibi gözükyor.

İşte Max Payne ve Alan Wake’in ses sanatçılarının hazırladığı video.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 00:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Max Payne ve Alan Wake İran Devrimi'ne katıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×