1/3

MB II: Bannerlord neden çıkmıyor?

MB II: Bannerlord neden çıkmıyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 18.08.2017 - 10:00
TaleWords'ün sizler için diyecekleri var.
Video oyun dünyasına Türkler olarak hediye ettiğimiz en kaliteli seri olan Mount & Blade, çıktığı dönemde oynanış mekanikleri sayesinde global anlamda beğenilmişti. Yeri geldiğinde diğer oyunlara da ilham veren başarılı yapımın ikincisi, 2012 senesinde duyurularak sevenlerini heyecanlandırmıştı. Aradan geçen beş senede Mount & Blade II: Bannerlord'un geliştirilme sürecine tanık olduk. Zaman zaman oynanış videoları sayesinde oyunun nasıl bir hale geldiğini gördüğümüzde, oyun için daha fazla heyecanlandır. Oyunun geliştiricisi TaleWorlds, yeni oyun hakkında sessizliğini bozdu ve oyuncular için bir açıklama yapma gereği duydu. Yapılan açıklama ise şöyle,

Selamlar Kalradya savaşçıları!

Gamescom’a çok az zaman kaldı ve tahmin edebileceğiniz gibi orada Mount & Blade II: Bannerlord’u sergiliyor olacağız. Şu an için orada ne göstereceğimizi söyleyemiyoruz ancak en azından E3’te gösterdiğimizden biraz daha farklı şeyler görebileceğinizi söyleyebiliriz.

Heyecanın fazla artmaması için şimdiden söyleyelim: hayır, Bannerlord'un çıkış tarihini Gamescom’da açıklamayacağız. Bannerlord’u ne zaman oynayacağınızı öğrenmek için sabırsızlandığınızı biliyor ve oyun için duyduğunuz heyecanı anlıyoruz. Bu sabırsızlığın, oyuncuların Mount & Blade serisine olan sevgisinin bir yansıması olduğunun da farkındayız. Geçtiğimiz günlerde, aylarda ve hatta yıllarda, bizlere durmadan, bir tahmin ya da tarih aralığı dahi olsa, neden bir çıkış tarihi açıklamadığımızı soruyorsunuz. Şu aşikar gerçek hakkında konuşalım öyleyse...

MB II: Bannerlord neden çıkmıyor?
Şimdiye kadar herhangi bir çıkış tarihi açıklamadık çünkü böyle bir tarih bulunmuyor. Biz bu şekilde çalışmıyoruz. Biz, bir ürün için bir çıkış tarihi belirleyen ve çalışmalarını bu tarihe yetiştirmek için çabalayan bir firma değiliz. Biz TaleWorlds Entertainment’ız. Biz, oyunlarımızı oyun yapmayı sevdiğimiz için geliştiriyoruz. Ve o oyunun, yapabileceğimiz en iyi oyun olmasını istiyoruz. Hayranlarımızın en iyi emeklerimizden ve tüm özverimizden daha azını hak etmediklerini düşünüyoruz. Sırf heyecanı kaçırmasın diye, daha hazır olmadan, bir oyunu piyasaya sürmeyi doğru bulmuyoruz.


Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×