Banner Resmi

Medal of Honor 2 geliyor mu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 12:08
Duruma bakılırsa gelmesi lazım
EA Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor'ın satış rakamı belli oldu. EA, MoH'un geçtiğimiz ay çıktığından bu yana toplamda 2 milyon sattığını belirtti. Oyun, PC, PS3 ve X360 platformları için hazırlanmıştı.

Medal of Honor 2 geliyor mu?
Seride yeni bir başlangıç olan Medal of Honor, İkinci Dünya Savaşı çizgisinden uzaklaşarak, günümüze yakın bir dönemde, Afganistan'daki Tier 1 ekibinin zorlu maceralarını ekranlarımıza taşıyor. Sadece bu oyunla yetinmek istemeyen yapımcılar, gerekli ilginin sağlanması koşuluyla Medal of Honor'ın devam edebileceğini söylemiş ve oyunun en az 3 milyon satması gerektiğini şart koşmuştu. Şimdiden 2 milyon sattığına göre, sanırız geriye kalan rakamı da satacaktır. Belki de EA Danger Close, MoH2'nin yapımına başlamıştır bile...

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor 2 geliyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×