Medal of Honor 2 geliyor mu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 12:08
Duruma bakılırsa gelmesi lazım
EA Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor'ın satış rakamı belli oldu. EA, MoH'un geçtiğimiz ay çıktığından bu yana toplamda 2 milyon sattığını belirtti. Oyun, PC, PS3 ve X360 platformları için hazırlanmıştı.

Medal of Honor 2 geliyor mu?
Seride yeni bir başlangıç olan Medal of Honor, İkinci Dünya Savaşı çizgisinden uzaklaşarak, günümüze yakın bir dönemde, Afganistan'daki Tier 1 ekibinin zorlu maceralarını ekranlarımıza taşıyor. Sadece bu oyunla yetinmek istemeyen yapımcılar, gerekli ilginin sağlanması koşuluyla Medal of Honor'ın devam edebileceğini söylemiş ve oyunun en az 3 milyon satması gerektiğini şart koşmuştu. Şimdiden 2 milyon sattığına göre, sanırız geriye kalan rakamı da satacaktır. Belki de EA Danger Close, MoH2'nin yapımına başlamıştır bile...

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor 2 geliyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×