Medal of Honor'ın PC yaması geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 11:52
EA'den FPS oyunu için ilk güncelleme
Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor'ın PC versiyonu için ilk yama geldi. Bu yama, oyunun multiplayer modlarındaki bazı sorunları ortadan kaldırıyor ve silah değiştirme esnasında yaşanan donma problemlerini ortadan kaldırıyor. Yamanın otomatik olarak oyuna eklendiğini bildirelim.

Medal of Honor, ilk kez modern arenaya geçiş yaparak Afganistan'daki Tier 1 ekibinin başından geçen heyecanlı operasyonları ekranlarımıza taşıyor. Yapım, PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda yerini aldı.

Medal of Honor'ın PC yaması geldi
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor'ın PC yaması geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×