Medieval Lords ile Orta Çağ'da şehir kurun

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Medieval Lords ile Orta Çağ'da şehir kurun
Monte Cristo Games firması, PC'ler için hazırladığı yeni strateji oyunu, Medieval Lords'u duyurdu. Oyun Orta Çağ'da geçiyor, hem kendi şehrimizi kurmaya çalışıyor, hem de real time olarak düşmanlardan savunmaya çalışıyoruz. 10 senaryo boyunca kaynaklarımızı olumnlu yönde kullanmaya çalışarak, başarılı olmaya çalışacağız. Oyunda yeni 3D bir motor kullanılıyor ve bunun sayesinde şehrimizi oluşturmanın yanında, içine girip kendimizi dolaşabilme imkanımız da olacak. Şehir kurma olayının çok karışık tutulmayacağı belirtiliyor, yani inşaa etmek istediğimiz binaları haritada istediğimiz yerlere rahatlıkla koyabileceğiz. Tabii şehrimizi kurmaya çalışırken bizi durdurmak isteyecek olan, 20 kadar da düşman güç olacak. Şehrimize yeterli korumayı sağlamadığımız zamanlarda zor durumda kalabileceğiz. Medieval Lords, sonbahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 14:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medieval Lords ile Orta Çağ'da şehir kurun

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×