Medieval Lords ile Orta Çağ'da şehir kurun

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Medieval Lords ile Orta Çağ'da şehir kurun
Monte Cristo Games firması, PC'ler için hazırladığı yeni strateji oyunu, Medieval Lords'u duyurdu. Oyun Orta Çağ'da geçiyor, hem kendi şehrimizi kurmaya çalışıyor, hem de real time olarak düşmanlardan savunmaya çalışıyoruz. 10 senaryo boyunca kaynaklarımızı olumnlu yönde kullanmaya çalışarak, başarılı olmaya çalışacağız. Oyunda yeni 3D bir motor kullanılıyor ve bunun sayesinde şehrimizi oluşturmanın yanında, içine girip kendimizi dolaşabilme imkanımız da olacak. Şehir kurma olayının çok karışık tutulmayacağı belirtiliyor, yani inşaa etmek istediğimiz binaları haritada istediğimiz yerlere rahatlıkla koyabileceğiz. Tabii şehrimizi kurmaya çalışırken bizi durdurmak isteyecek olan, 20 kadar da düşman güç olacak. Şehrimize yeterli korumayı sağlamadığımız zamanlarda zor durumda kalabileceğiz. Medieval Lords, sonbahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medieval Lords ile Orta Çağ'da şehir kurun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×