Mega64'ün Death Stranding parodi videosu büyük beğeni topladı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 2.12.2019 - 09:47
Mega64 imzasını atmış

Oyun parodi videosu denince akla gelen ilk Youtube kanalı olan Mega64'ten yine oldukça eğlenceli bir video geldi. Mega64 ekibinin hedefinde bu sefer Hideo Kojima'nın olay yaratan yeni oyunu Death Stranding var. Mega64'ün yeni videosunda kahramanımız Sam Porter Bridges yüklendiği boyundan büyük kargosuyla Amerika sokaklarını arşınlıyor. Halkın şaşkın bakışları arasında sokaklarda düşe kalka ilerlemeye çalışan kahramanımız ortaya eğlenceli görüntüler çıkarıyor. Mega64 imzası taşıyan bu eğlenceli videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Mega64'ün Death Stranding parodi videosu büyük beğeni topladı

Hideo Kojima'nın ses getiren yapımı Death Stranding ilginç videolara ilham olmaya devam ediyor. Oyunun yayınlanması ile birlikte özellikle son haftalarda adeta Death Stranding bombardımanına maruz kaldık. Oyun dünyasını ikiye ayıran yapım ile ilgili çok sayıda parodi  videosu yayınlandı. Ancak bu videolar arasında en dikkat çekeni yine Mega64'ten geldi. Bir süredir çok fazla izlenen videolar çekemeyen Mega64 ekibi bu sefer eğlenceli bir çalışmayla dikkat çekmeyi başardı. 

Hideo Kojima'nın yazıp yönettiği Death Stranding, Game Awards 2019 ödüllerinden yılın oyunu adaylarından oldu. Sizce bu sene yılın oyunu ödülünü hangi oyun hak ediyor?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 00:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2019 16:41
0 komik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2019 12:40
oyundan güzel olmuş mk :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2019 15:24
Adamlar efsane yapmış
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mega64'ün Death Stranding parodi videosu büyük beğeni topladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×