Melih Gökçek de sevilen dizi La Casa de Papel furyasına katıldı

Melih Gökçek de sevilen dizi La Casa de Papel furyasına katıldı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 10.04.2018 - 13:40
Son zamanların ünlü dizisi Melih Gökçek'in de radarından kaçmadı

İspanyol televizyonlarında yayınlanmaya başlayan La Casa de Papel dizisi Netflix'in kitaplığına eklendiği anda tüm dünyada bir fenomen haline geldi. Netflix Türkiye ekibi de, dizi için İstanbul'un Kapalı Çarşı gibi turistik mekanlarını içeren bir tanıtım videosu çekti. 

Melih Gökçek, La Casa de Papel reklamı hakkında yorumlar yaptı

İşte bu noktada, çoğunlukla diziyi bilmeyen sosyal medya kullanıcılarının oluşturduğu bir grup tarafından reklam birçok gizli mesaj içerdiği konusunda eleştiri yağmuruna tutuldu. Dizinin ana müziklerinden olan Bella Ciao, Türkiye'de Grup Yorum'un Çav Bella adıyla seslendirdiği eser eleştirilerin büyük oranda hedefi olurken, fragmanda geçen yazılarda da bir alt metin arandı. Melih Gökçek de kişisek Twitter hesabından bunlarla ilgili yorumlarda bulundu. 

Melih Gökçek, Netflix'in dizi için kullandığı şarkının Gezi'nin şarkısı olduğunu dile getirdi ve bunun yanlışlığından bahsetti. Netflix, ülkemiz için çektiği tanıtımlarda dizinin içeriğini kültürümüz ile harmanlayarak ortaya güzel bir çalışma çıkarıyor ve daha önce Bright için yaptığı reklamda ise orkların ülkemizi yansıtması oldukça sevilmişti. La Casa de Papel içinde durum aynı aslında, Melih Gökçek ise "FETÖ üyeleri darbeyi bir reklam filmi ile önceden haber vermişlerdi" diyerek Netflix'in reklam filminin de aynı şey olacağını dile getirdi.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 13:55
ülkedeki herkes komplo teoricisi oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alone_Boy_
Alone_Boy_ 10.04.2018 15:27
Ne olursa olsun, grup yorum gibi dhkp-c sempatizanı bir müzik grubunun şarkısının tanıtımda kullanılması büyük yanlıştır.
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 13:13
Gece gordum ilk yorumu ben yazıcaktım ama değmez diye yazmadım, komediyi bozmak istemedim.Bilmedigi konuda emin şekilde bilgi dagıtan insanlar çok komik.
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 12:59
cahilce ve art niyetli bir yorum olmuş. şarkının ismi bella ciao'dur, grup yorum çav bella ismiyle yorumlamıştır ve birçok ülkede bir çok şekilde yeniden yorumlanmıştır.
kahvebitti
kahvebitti 11.04.2018 04:03
Netflix üyeligini iptal etmekle sonuçlanan durum elbet bu firmanında Türkiye ofisinin başındaki sorumlu kişilerin grup yorum dan farklı bir kafaya sahip olmamalarıdır her türlü fikre görüşe inanca saygım sonsuzdur ama olay terörizm ayrımcılık istismara girmedigi sürece
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2018 18:31
Şarkı grup yoruma ait değil!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 10:00
güzel bir dizinin güzel bir şarkıyla güzel bir ülkede tanıtımını yapmışlar... daha ne olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2018 14:07
bu herif kafadan kontak ztn. fetöyü getirenlerde üç harfliler demişti ztn. biz getirdik demiyo da cinler getirmiş güya
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×