Merlin'in Kazanı ve Gameloft'tan GTRacing 2 için 45 Avro'luk para hediyesi

Merlin'in Kazanı ve Gameloft'tan GTRacing 2 için 45 Avro'luk para hediyesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.11.2013 - 10:47
En iyi arabalar cebinize gelsin
Merlin'in Kazanı ve Gameloft'tan ödüllü bir yarışma daha. Gameloft'un yeni çıkan ve çıktığı anda tüm yarış severlerin gönlünde taht kuran mobil yarış oyunu GT Racing 2: Real Car Experience için sizlere muhteşem bir hediye.

Merlin'in Kazanı ve Gameloft'tan GTRacing 2 için 45 Avro'luk para hediyesi
Bu hafta içinde 3 gün boyunca soracağımız 3 soruya doğru cevap veren 3 farklı okurumuz 44,99 € (130 TL) değerindeki oyun içi para sahibi olacak. Bu miktar ile de oyunun en iyi araçlarından birisi olan Lamborghini Sesto Elemento'nun da dahil olduğu pek çok aracı satın alabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken oyun içinden Facebook sayfamızdaki sorunun doğru cevabını bulup ilgili postun altına yorum olarak atmanız. Kazananlar sorunun yanıtlandığı günün akşamında açıklanacak.

Kalan bir diğer soruyu bu hafta içinde yayınlayacağız dolayısı ile yeni soruları kaçırmamak için hafta boyunca bizleri takip etmeye devam edin
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×