Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Sınırsız Cephane: Tüm DogTag(Künye)'leri toplayıp oyunu bitirin ve Save edin. Daha sonra yeni bir oyuna başlayın ve eşyalarınız arasında yeni çıkan 'The Wig'i seçin. Bu nesne seçili durumdayken silahlarınızın cephanesi sınırsız olur ve şarjörünüzü değiştirmeye(Reload) gerek kalmaz.

Alternatif Başlık Ekranı: Oyunu bitirince ana menünün rengi maviye dönüşecektir.

Extreme Zorluk Seviyesi: Oyunu bitirince Extreme zorluk seviyesi açılacaktır.

Grip Gücünü Arttırmak: Oyun sırasında parmaklıklar gibi yüksek  ve uygun bir yere tutunup L2+R2 tuşlarını kullanarak kendinizi 100 kez çekin. Böylece Grip Level'ınız 2'ye çıkacak ve bir yere tutunduğunuzda kendinizi daha fazla taşıyabileceksiniz.

Codec Kontrol: Herhangi bir Codec görüşmesi sırasında Sol ya da Sağ Analog çubuklarını kullanarak, karakter suratlarını kontrol edebilirsiniz. Yine L3 ve R3 tuşlarına basarakta karakter suratlarına yakın çekim(Zoom In) yapabilirsiniz. Ayrıca bu konuşmalar sırasında R1 veya R2'ye basarak Raiden veya Snake'in düşüncelerini öğrenebilirsiniz.  
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×