Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'da kandırıldık mı?

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 26.12.2014 - 10:09
David Hayter'ın sesi, oyun dosyalarında bulundu!
Yakın zamanda PC sürümü piyasaya çıkan Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'un hakkında çok önemli bir detay su yüzüne vurdu.

Reddit'de bir kullanıcı tarafından oyunun PC sürümündeki ses kayıtlarında ilk Metal Gear Solid oyunlarında efsaneleşmiş olan David Hayter'ın sesi ortaya çıktı. Bununla beraber, oyun hakkında bir sürü teori ortaya atıldı. Biliyorsunuz, David Hayter beklenmedik bir şekilde Metal Gear Solid V'teki seslendirme kadrosundan ayrılmıştı.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'da kandırıldık mı?
İşin en ilginç tarafı ise oyunda bulunan Medic'in de yüzü açığa çıktı. Ground Zeroes'un son sahnesinde Kiefer Sutherland, hem Medic'i hem de Big Boss'u seslendirmişti.

Daha önceden, The Phantom Pain'in ilk duyuru videosunda karşılaştığımız suratı sarılı olan Ismhmael'in gerçek Big Boss olduğu da teorilerin arasında bulunuyor. Bu da oyunda 2 tane Big Boss'un karşımıza çıkacağı bir tanesini sahte diğeri ise gerçek Big Boss'un olacağını akıllara getiriyor.

Bahsi geçen kısa ses kaydına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer gerçekten bunun doğruluk payı varsa, Solid Snake'i Metal Gear Solid The Paintom Pain'de görmemiz işten bile değil. Kojima ve David Hayter bizlere sürpriz mi planlıyor? Yoksa  David Hayter, daha önceden yazmış olduğu veda yazısının hepsi bir tür komplo mu? Bunların cevabını oyunun çıktığı zamanda göreceğimizi umuyoruz.

İşte oyunda bize suratını göstermeyen Medic'in yüz modellemesi.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'da kandırıldık mı?
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'da kandırıldık mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×