Metro'ya PS3'le dönebiliriz

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.07.2010 - 11:37
Metro 2034, PS3 için bir olasılık

Rus yazar Dmitry Glukhovsky'nin ilgi çeken romanı Metro 2033, bilindiği gibi PC ve Xbox 360 için bir oyuna uyarlanmıştı.

Yazar, blogunda devam romanı Metro 2034'ün, Playstation 3 platformuna gelebileceğini belirtti. Glukhovsky, ilk oyunun Xbox 360'tan PC'ye port edilmesinin sadece 19 gün aldığını, ancak oyunu PS3'e çevirmenin 6 ay alacağını ve bunun da çok uzun bir süre olduğunu belirtti.

Metro 2034'ün ne zaman çıkacağı bilinmiyor ancak oyunun 3D desteği bulunacağı açıklandı.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metro'ya PS3'le dönebiliriz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×