Mevlüt Dinç'i misafir ettik

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 26.08.2011 - 14:33
Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu Başkanı ile oyun sektörünü konuştuk.
Geçtiğimiz haftalarda Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu Başkanı olarak göreve gelen Mevlüt Dinç'in omuzlarında hiç şüphesiz çok ağır bir sorumluluk bulunuyor. Yeni kurulan federasyonun sıkışık takviminde bizi kırmayıp, Merlin'in Kazanı ofisini ziyaret eden Mevlüt Dinç'e Türkiye'de oyun sektörünün bugünü ve geleceğini sorduk.

Federasyonun kuruluş amacını ve yetkilerini anlatan Dinç, oyuncuları heyecanlandıracak bazı planlara değinmeyi de ihmal etmedi. İşte Mevlüt Dinç'in kameralarımıza yaptığı açıklamalar:Yorumlar 39
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mevlüt Dinç'i misafir ettik

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×