1/2

MGS:Rising de hareket algılayıcı kontrol dedi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
MGS:Rising de hareket algılayıcı kontrol dedi


Kojima Productions tarafından geliştirilen MGS: Rising, PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Henüz bir çıkış tarihi verilmiş değil. Oyunun yapımcılarından Shigenobu Matsuyama'ya "MGS'nin hareket algılayıcı kontrollere destek verip vermeyeceği" soruldu. Yapımcı da oyunun hem Move'a, hem de Kinect'e destek vereceğini söyledi.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×