MicroVolts’ta Zombi Modu başladı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 5.05.2011 - 19:59
MicroVolts'ta silahlara sarılma zamanı!

Rock Hippo Productions Ltd, hızlı ve öfkeli MMO-TPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts'ta artık yepyeni Zombi Modunun oynanabileceğini duyurmaktan memnuniyet duyar.  Zombi Modunu gösteren yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Zombi oyuncakların zombi olmayan oyuncakları avlamak için kullanabilecekleri hız arttırma gibi benzersiz becerileri var. Ancak zombi olmayan oyuncakların savunmasız kalmayacaklarını da müjdeliyoruz. Özel Zombi Modu silahları (bir maçın ortasında birdenbire kutular halinde çıkacak) yaşayan ölülere savaş açmanıza yardımcı olacak. ‘Ateş Fırtınası’ ve ‘Kar Fırtınası’, bu güçlü silahların ikisi. Bu silahlar isimlerinin belirttiği gibi ateş ve kar fırtınası yaratıyor. Ancak oyuncuların, öncelikle silahı kutusundan çıkarmaları gerekli…

Yeni oyun modunun piyasaya çıkışını kutlamak için, bu ayın ilerleyen günlerinde Zombi temalı etkinlikler yapılacak. Bu etkinlikler, oyunculara zombi olmayan oyuncaklarınkinden üstün becerilerini gösterme ya da zombi olmayan oyuncaklara yaşayan ölü ordularına karşı zafer kazanma fırsatı tanıyacak.

Oyunun web sitesini ziyaret edin ve siz de eğlenceye katılın: https://www.MicroVolts.com/.

Site düzenli olarak güncellenerek, geleceğin oyuncularına oyuna dair fikir ve Açık Beta sırasında gerçekleşecek oyun içi etkinliklere ilişkin bilgiler veriliyor. Turnuvalar ve diğer sürpriz etkinlikler açıklanacak, yani siteyi her gün kontrol etmeyi unutmamanız gerekli.

- Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MicroVolts’ta Zombi Modu başladı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×