Minecraft: Story Mode ücretsiz oldu

Minecraft: Story Mode ücretsiz oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 23.11.2017 - 16:08
Oyunu denemek isteyenler için güzel fırsat

Minecraft markasına ait Telltale Games tarafından geliştirilen Minecraft: Story Mode, Windows Store'da ücretsiz oldu. Piksel bir dünyada sandbox öğeleri sunan oyunun hikaye modunu yapan Telltale ekibi, diğer oyunlarında olduğu gibi Minecraft'ı da seçimlere dayalı bir hale getirerek oyuncuların karşısına çıkartmıştı. Windows Store'da ücretsiz olan oyunun ilk beş bölümünü istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Ancak 6, 7 ve sekizinci bölümleri oynamak için oyunun geri kalanını satın almanız gerekiyor.

Minecraft: Story Mode Windows Store'da ücretsiz oldu

İlk beş bölümün oyuncuyu hikayede oldukça ilerlettiği söyleniyor. Diğer bir yandan oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilmeniz için Windows 10 kullanmanız gerektiğini belirtelim. Ünlü olan tüm serileri bir macera oyununa dönüştüren Telltale Games, bazı kesimlere göre Minecraft ile ortaya eğlenceli bir iş ortaya koyarken, bazı kesimleri pek fazla memnun edemedi.

Geride bıraktığımız senelerde Microsoft'un satın aldığı Minecraft markasına ait çıkan yapımlar, bakalım ilerleyen yıllarda nasıl şekillenecek? Şu anda Xbox One X için 4K çözünürlüğe yükseltilen Minecraft markası, Nintendo Switch dahil neredeyse oyun oynanabilen tüm platformlarda bulunuyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2018 12:59
çok istiyom feree
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×