MLG, ESL ve Dreamhack birleşik sisteme geçiyor

MLG, ESL ve Dreamhack birleşik sisteme geçiyor

Mert Günhan
Mert Günhan 16.11.2012 - 11:01
e-Spor'da yeni bir dönem
Major League Gaming, The Electronic Sports League ve Dreamhack birleşik sisteme geçerek oyuncuları evrensel bir tabloda değerlendirmeye başlayacak. Gamespot'un raporuna göre anlaşma 2012 ve 2013 yıllarını kapsayarak evrensel bir puanlama sistemini içerecek, bütün turnuvalar ise birleşik yapılacak.

Bu birleşme profesyonel oyuncuların ligler arası geçişini oldukça kolaylaştıracak ve üç organizasyonun birleşimi sayesinde e-Spor sektörü daha hızlı gelişecek.

MLG Patronlarından Sundance DiGiovanni konuyla ilgili "e-Sporlar geçtiğimiz bir kaç yıl içinde çok fazla yaygınlaştı, bu noktadan sonra eforlarımızı birleştirerek global anlamda büyümeliyiz." dedi. Bu anlaşmanın spesifik oyunlar üzerine olmadığını söylemekte fayda var fakat şu anda üç ismin sahip paylaştığı oyunlar StarCraft 2 ile League of Legends.


MLG, ESL ve Dreamhack birleşik sisteme geçiyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 10:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×