Mobil oyun kontrolcüsü Razer Kishi V2 satışa çıktı

Ersin Kılıç 9.06.2022 - 16:24
Razer Nexus uygulaması ve daha fazlasını bir araya getiren Razer Kishi V2 ödüllü mobil oyun kontrolcüsü satışa çıkıyor.

Razer'ın mobil cihazlar için özel olarak tasarladığı mobil oyun kontrolcüsü daha da gelişmiş hali ile karşımıza çıkıyor. Razer Nexus uygulama desteği ve daha fazlasına sahip olan Razer Kishi V2 satışa çıktı. Firmanın kontrolcü özellikleri hakkında yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Mobil oyun kontrolcüsü Razer Kishi V2 çıktı

Razer™, bugün Razer Kishi V2 Android'in lansmanını duyurdu ve bu yıl içinde bir iPhone sürümü geleceğini de açıkladı. Bu duyuru, akıllı telefona konsol kalitesinde kontrolör ve oyun deneyimi getiren yenilikçi ve ödüllü mobil oyun kumandasının yeni neslinin habercisidir. Bulut tabanlı oyun oynamanın ve mobil platformlarda yayın yapmanın inanılmaz büyümesiyle, elde taşınabilir oyunların geleceği her zamankinden daha parlak ve Razer, oyunculara herhangi bir oyunu mutlak kontrol ve sıfır tavizle oynamaları için en kolay çözümü sunmak için burada.

Mobil oyun kontrolcüsü Razer Kishi V2 satışa çıktı

Sınıfının en iyi yükseltmeleri

Razer'ın Kishi V2'ye yönelik yeni yükseltmeleri, şirketin PC ve Konsol oyun alanındaki 16 yılı aşkın ürün uzmanlığını alıyor ve bu gelişmeleri mobil oyunculara getiriyor. Razer'ın ödüllü Wolverine V2 konsol kontrolörlerinden ilham alan Kishi V2, elde taşınabilir oyun donanımlarına endüstri lideri geliştirmeler getiren tamamen yeni dokunsal mikro anahtar kontrolleriyle aynı yüksek kaliteli girişlere sahiptir.

Yeni "Paylaş" düğmesi, oyuncuların mükemmel fotoğrafları hızla çekip takipçileri ve arkadaşlarıyla paylaşmak üzere video klipler kaydetmesine olanak tanır. Kishi V2 ayrıca çift çok işlevli düğmeler ve tek düğmeyle yepyeni Razer Nexus uygulamasını başlatma yeteneği sunar. Bu iyileştirmeler, Kishi V2'nin en son yayınlanan AAA veya mobil oyun sürümlerini oynarken maksimum performans için optimize edilmesini sağlar. 

Razer'ın Mobil ve Konsol Bölüm Başkanı Richard Hashim “Orijinal Razer Kishi, mobil oyun pazarı için yeni bir konsol kalitesi kontrolör kategorisinin kapılarını araladı. Kishi V2'nin bu deneyimi mümkün olan her şekilde ileriye taşımasından heyecan duyuyoruz” dedi. "Kishi V2'ye eklediğimiz en son teknolojiyle, oyuncular artık gittikleri her yerde en sevdikleri konsol ve PC oyunlarının verdiği teknoloji ve hissi hiç duraksamadan yaşayabilirler."

Kishi V2'nin yapısal tasarımı, sabit bir his ve evrensel akıllı telefon uyumluluğu sağlayan basitleştirilmiş bir köprü ile yenilendi. Ergonomiyi göz önünde bulunduran Kishi V2, son derece taşınabilir bir form faktörüyle rahat bir tutuş sağlar. Bu tasarım yenilikleri, her mobil oyuncuya daha fazla erişilebilirlik ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Kishi V2 ayrıca maksimum uyumluluk için tasarlandı. Cihaz, piyasadaki mevcut ve bu yıl çıkacak olan Samsung ve Google Pixel telefonlarıyla da çalışacak.

Mobil oyun kontrolcüsü Razer Kishi V2 satışa çıktı

Tribe Gaming CEO'su ve Kurucusu Patrick "Chief Pat" Carney, "Yaklaşık on yıldır mobil oyunlarla ilgili içerik oluşturduktan sonra, Kishi V2'nin şimdiye kadar kullandığım en iyi mobil oyun kumandası olduğunu güvenle söyleyebilirim" dedi.

Selefiyle aynı düşük gecikmeli oynanışı destekleyen Kishi V2, USB-C bağlantısı ile oyunu durdurmadan cihazın şarj edilmesini sağlayan doğrudan geçişli şarj bağlantı noktaları sayesinde yerel ve bulut oyunlarda kesintisiz kontrol sunuyor. 

RAZER NEXUS APP 

Yepyeni ve tamamen entegre Razer Nexus Uygulaması ile güçlendirilen Kishi V2, maksimum çok yönlülük ve özelleştirilebilirlik için tasarlandı. Tek düğmeyle anında başlatılan Razer Nexus; yüklü oyunlara hızlı erişim, anında YouTube veya Facebook üzerinden yayın imkânı, uyumlu oyun keşfi ve denetleyici ayarları sağlar.

Üstün özelliklerle dolu, sektör lideri mobil oyun kumandasının yeni nesli ve beraberindeki Razer Nexus Uygulaması artık Android için mevcut.

RAZER KISHI V2 ANDROID 

 • Tuşlar:
  • İki adet tıklanabilir analog thumbstick 
  • Bir adet mekanik D-pad 
  • Dört adet yüz düğmesi 
  • İki adet tetik (L2/R2) 
  • İki adet tetik (L2/R2) 
  • İki adet çok işlevli düğme (M1/M2) 
  • Menü ve Seçenekler düğmeleri 
  • Paylaş düğmesi (Razer Nexus gerektirir)
  • Razer Nexus uygulama başlatma düğmesi
  • Bir adet durum gösterge ışığı (şarj oluyor) 
 • Boyutlar: Yükseklik: 47 mm, Genişlik: 220 mm, Derinlik: 117 mm 
 • Ağırlık: 284g 
 • Bağlantı: USB Type-C 
 • Akıllı Telefon Şarjı: USB Tip C bağlantı noktası üzerinden geçer
 • Mobil Uygulama: Razer Nexus, eski Razer Kishi uygulamasının yerini alıyor 
 • Ürün Gereksinimleri: Android™ 9.0 Pie veya üstü.
 • Uyumlu cihazlar: Razer Phone ve Razer Phone 2, Samsung Galaxy S8 / S8+ / S9 / S9+ / S10 / S10+ / S20 Serisi / S21 Serisi / Not 8 / Not 9 / Not 10 / Not 10+, Google Pixel 2 / 3 / 4 / 5 / 6 ve diğer birçok Android cihaz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2024 23:45
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mobil oyun kontrolcüsü Razer Kishi V2 satışa çıktı
İlginizi Çekebilir