Modern Warfare 2, Guinnes rekorlar kitabında

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Modern Warfare 2, Guinnes rekorlar kitabında
Sanırız ki Modern Warfare 2'nin kırmadığı rekor çok az kalmıştır. Zira oyun hakkında çıkan haberlerin çoğu, elde ettiği başarıları kapsıyor. İşte onlardan bir tanesi daha. Hatırlarsanız Modern Warfare 2, ilk 24 saatlik çıkış periyodunda milyonlar satarak rekor kırmıştı. İşte şimdi o rekorun tescillenme zamanı geldi.

Modern Warfare 2, piyasaya çıktığı ilk 24 saatte elde ettiği 401 milyon dolarlık hasılatla tüm zamanlar rekoru kırdı ve Guinnes dünya rekorları kitabına girmeye hak kazandı. Bu rekor, Call of Duty'nin Guinnes rekorlar kitabındaki ilk derecesi değil. Daha önce de Modern Warfare, "multiplayer olarak en çok oynanan oyun" kategorisinde Guinnes'e girmişti.

İlk gün hasılatlarına baktığımızda Modern Warfare 2'nin ardından en büyük ikinci açılışı 310 milyon dolarla GTA 4 yapmış. Üç numarada ise, 170 milyon dolarlık hasılatıyla Halo 3 yer alıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 10:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2, Guinnes rekorlar kitabında

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×