Modern Warfare 2 hatası bedava oyun oynatıyor

Emre Günen
Emre Günen 11.08.2010 - 12:37
Garip bir hata sayesinde XBLA oyunlarından bazılarına ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.
Xbox 360 üzerinden Call of Duty: Modern Warfare 2 oynayanlar çok ilginç bir durumla karşılaşıyor. Sistemde oluşan bir hata sayesinde yanlışlıkla bazı XBLA oyunları aktif olabiliyor.

Modern Warfare 2 hatası bedava oyun oynatıyor
Sistem şu şekilde çalışıyor; sabit diskinize kurulu olan Modern Warfare 2 demosu, yanlışlıkla SNK logosuna dönüşebiliyor. Eğer böyle bir durum olursa, sistemdeki bir açık sayesinde Garou: Mark of the Wolves, The King of Fighters ‘98 Ultimate Match, Metal Slug 3, Metal Slug XX ve Samurai Showdown II gibi oyunlar oynanır hale geliyor.

Oluşan bu hatanın Modern Warfare'den mi, yoksa XBLA'ten mi kaynaklandığı henüz belli değil ve resmi bir açıklama da yapılmadı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2 hatası bedava oyun oynatıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×