1/2

Monster Tulpar T5 V1.4 dizüstü bilgisayar

Monster Tulpar T5 V1.4 dizüstü bilgisayar
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.02.2015 - 19:43
Her zaman, her yerde yüksek performans için
Güçlü bir dizüstü bilgisayar gerek iş ortamı için, gerekse eğlence amaçlı kullanım için büyük ihtiyaç. Günden güne gelişen ve değişen dizüstü bilgisayarlar artık masaüstü bilgisayarlara kafa tutacak kadar güçlenmeye başladı. Oyun  tutkunları, “Dizüstü bilgisayar ile yüksek performansla oyun oynanamaz.” tabusunu kırmış durumda. Artık herkes biliyor ki, iyi tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar ile piyasadaki tüm oyunlar akıcı şekilde oynanabilir. Monster firmasının Tulpar T5 V1.4 modeli, bu tezi fazlasıyla kanıtlayacak gücü bünyesinde barındırıyor.

Neden Seçtik?

Monster Tulpar T5 V1.4, çok güçlü donanımı kendi rakiplerine uygun fiyatla ve etkileyici bir tasarımla sunduğu için tercihlerimizden biri oldu. Fiyatının karşılığını fazlasıyla veren bilgisayar Turbo Cooling teknolojisi sayesinde yüksek işlem yükü altında bile sessiz ve serin çalışıyor. İster gündelik kullanımınızı, isterseniz oyun tecrübenizi gerçekleştirin, bu bilgisayar gıkını çıkarmıyor. Her şeyden önemlisi Monster Tulpar T5 V1.4 piyasadaki tüm oyunları yüksek hızda çalıştırabilecek gücü bünyesinde barındırıyor.

Monster Tulpar T5 V1.4 dizüstü bilgisayar
Farklı Kılan Özellikler Neler?

Monster Tulpar T5 V1.4 denince ilk olarak tasarımdan bahsetmeliyiz. Kaslı çizgilere sahip modern kasasında çok zengin giriş-çıkış imkanları sunan bilgisayar, mavi renkli özelleştirilebilir arkadan aydınlatmalı klavyesiyle zifiri karanlık ortamlarda bile oyun keyfi yaşatıyor. Bilgisayar gücünü 4. Nesil Intel Core i7-4710MQ dört çekirdekli işlemciden alıyor. Bu işlemci standart kullanımda 2,5GHz, Turbo modda 3,5GHz frekans hızı sunuyor. Bilgisayarda bulunan işlemci, bir dizüstü bilgisayarda bulabileceğiniz en güçlü işlemciler arasında yer alıyor. 32GB’a kadar RAM yükseltme imkanı sunulmuş olan Monster Tulpar T5 V1.4’de 8GB RAM bulunuyor. Bilgisayarda 750GB WD Scorpio Black 7200RPM SATA-3 sabit disk standart olarak geliyor. Eğer depolama alanına fazlaca ihtiyaç duyan biriyseniz bilgisayara 2 adet 2,5” ya da 3 adet MSATA SSD takabiliyorsunuz.

Monster Tulpar T5 V1.4 dizüstü bilgisayar
Monster Tulpar T5 V1.4’ün en etkileyici donanımlarından biri NVIDIA GeForce GTX970M ekran kartı. DirectX11.2 destekli ve 3GB görüntü bellekli 192-bit ekran kartı, en güncel oyunlarda en yüksek performans değerlerini sunmaya hazır durumda. Bilgisayarın ekran kartının isteğe bağlı olarak değiştirilebildiğini de unutmadan belirtelim. Bu özellik, ilerleyen zamanda piyasaya çıkacak oyunlar karşısında bilgisayarınızın geride kalmamasını sağlayacaktır.

Monster Tulpar T5 V1.4 dizüstü bilgisayar
Neden Almalısınız?

Monster Tulpar T5 V1.4 etkileyici tasarımı ve güçlü donanımı kendi seviyesindeki rakiplere oranla çok daha çekici bir fiyatla sunuyor. Bilgisayarın işlemcisi de, ekran kartı da son derece güçlü. Piyasadaki tüm oyunları akıcı şekilde çalıştırabilen bilgisayar, oyun tutkunu sevgililer için ömür boyu unutulmayacak bir hediye olabilir.