1/2

Monster Tulpar T7 V2.7 dizüstü bilgisayar

Monster Tulpar T7 V2.7 dizüstü bilgisayar

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 16.02.2015 - 10:12
Fiyat Performans Canavarı
Monster’ın güçlü bilgisayarlarından Tulpar T7 V2.7 rehberimizin bir diğer konuğu oldu. Oyuncu sevgililer için ideal bir hediye olan dizüstü bilgisayar sayesinde, sevdiğinizle istediğiniz her yerde oyun oynayabileceksiniz.

Tulpar T7 V2.7, markanın üst düzey ürünlerinden biri. Bilgisayar, özellikle online oyun tutkunları, twitch yayıncıları ve sosyal oyuncular için tasarlanmış. Cihazın tasarımı, donanım gücünü başarıyla yansıtıyor. Kaslı bir bilgisayar olan Monster Tulpar T7 V2.7, sadece oyunlarla değil ağır donanım yükü gerektiren yazılımlarla uğraşanlar için de tam bir fiyat performans canavarı.

Neden Seçtik?

Monster firması, yerli markaların da dünya liderleriyle yarışacağını ve yerel fiyat politikalarıyla onlardan daha iyi performanslar sunacağını gösteriyor. Tulpar T7 V2.7, oyun ve işi bir arada götürmek isteyen insanlar için müthiş bir hediye alternatifi. Bilgisayarın başarılı tasarımı kullanıcısını motive ediyor, güçlü donanımı oyun tutkunlarının saatlerce keyifle vakit geçirmesini sağlıyor.

Farklı Kılan Özellikler Neler?

Monster Tulpar T7 V2.7, yoğun çalışanlar için de bolca oyun oynayanlar için de çok iyi özellikler sunuyor. Bunun dışında öğrenciler için de Tulpar T7 V2.7 son derece ideal görünüyor.

Monster Tulpar T7 V2.7 dizüstü bilgisayar
Günümüzde, dijital medyanın yükselişiyle birlikte artık dizüstü bilgisayarlarda, DVD / CD disk okuyucu bulunmuyor. Çoğu bilgisayarda USB ağırlığını görüyor olsak da, optik diskler halen ölmedi ve onları çalıştırmaya ihtiyaç duymaya devam ediyoruz. Cihazda bulunan DVD / CD RW sürücü sayesinde, filmden oyuna kadar birçok medyayı yazabiliyor, keyifle çalıştırabiliyorsunuz.