Monster Workstation İle Hayal Gücünüzü Zorlayın

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 16.07.2015 - 14:22
Bilişim sektörlerinin lider üreticileriyle çalışan Monster, yeni nesil workstation serileri ile performans sınırlarını zorlayan programları hiç sorun yaşamadan çalıştırabilir, mimari tasarım projelerinizi hayal gücünüzüz sınırlarını zorlayabilirsiniz.
Workstation, teknik programlar için tasarlanmış daha yüksek performanslı mikrobilgisayarlardır. Normal bilgisayarların çalıştırmakta zorlanacağı işlem isteklerine hızlı cevap verebilecek donanım ve özelliklere sahiptirler. Workstation notebooklar mühendislik, tasarım, mimari ve animasyon gibi yoğun grafik ve hesaplama işlemlerinin yapılabilmesine olanak tanıyan yüksek performanslı
donanımlar kullanır.

Monster Workstation İle Hayal Gücünüzü Zorlayın
Mimari çizim ve üç boyutlu modelleme programları bilgisayarların performans sınırlarını zorlar. Dolayısıyla da taleplerinizi karşılayacak bir workstation ihtiyacı duyarsınız. Bilişim sektörünün Intel, Nvidia, Hitachi gibi liderleriyle çalışan Monster Notebook; yeni nesil işlemciler, hızlı ramler, yüksek kapasiteli SATA ve SSD harddiskleriyle iş gücünüzü kolaylaştıracak.

Monster Workstation ile Hayallerinizi Yanınızda Taşıyın

Mobil çalışma hayatı artık işimizi de yanımızda taşımayı gerekli kılıyor. Üstelik günümüzde tasarım sürecinden ürün çıktısına kadar bütün süreç bilgisyarlar üzerinden işliyor. Müşterilerle iletişim kurmak, iş gezileri ya da ofis ziyaretlerinizde tüm işlerinizi sorunsuz ve rahatça çalıştırmanız için bir Monster workstation laptop yeterli olacaktır. Mimari çizimlerinizde Revit, AutoCAD ve Navisworks; ürün tasarımlarınızdaysa Solidworks, Catia, Keyshot, ANSYS gibi programları kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Ram miktarı bonkör olan Monster iş istasyonlarıyla nihai
çözümlerinizi yaratabilirsiniz.

Nvidia Quadro Görsellerinizin Kalitesini Artırır


İşiniz 3D modelleme, 3D animasyon ise gelişkin ekran kartı özelliklerine sahip Nvidia Quadro ile kaliteyi artırabilirsiniz. Modelleme sürecinde kullanacağınız workstation, yeni nesil i7 işlemcili ya da tek işlemcili Intel Xeon, yüksek ramli Nvidia Quadro serisinden bir ekran kartına ihtiyaç duyacaktır. 3Ds Max, Vray, Maya, Naviswork veya Revit gibi üç boyutlu modelleme programlarıyla sorunsuz çalışan bir Monster workstation kullanmak yeterli olacaktır. lçeklenebilir geometri motorlarıyla geometrik performansı artırarak büyük ölçekli modellerde ve sahnelerde interaktif çalışabilir, 16K doku ve yüzey işleme özelliğiyle yüksek çözünürlük gerektiren uygulamalarda 16K’ya varan doku ve yüzey işleme olanaklarını kullanabilirsiniz. Böylece renderlarınızın kalitesini yükseltebilir, hayallerinizdeki tasarımları en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Monster workstation notebooklar; üç boyutlu görselleştirme, mimari ve tasarım alanlarında kullanılmak üzere dizayn edilmiş yüksek performanslı, özel yetenekli ürünlerden oluşmaktadır. Hangi alan için kullanmak isterseniz, iş istasyonunuz ihtiyacınız için tasarlanmış grafik kartları ve
özel bileşenlerden oluşturulur. Zamanın hızla akıp geçtiği iş dünyasında rakiplerinize karşı yarışırken en büyük yardımcınız olan yerli Fokus Bilgisayar'a ait Monster workstation serilerine www.monsternotebook.com.tr adresinden ulaşabilir, dilediğinize sahip olabilirsiniz.
Monster Workstation İle Hayal Gücünüzü Zorlayın

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×