Moon Knight QR kodu harika bir paskalya yumurtası açıyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 31.03.2022 - 12:47
Dün yayınlanan ik bölümün ardından hayranları diziyi en ince ayrıntısına kadar tarıyor. Moon Knight QR kodu içinde harika bir hediye var.

Marvel hayranları, firmanın yapımlarında ne kadar çok gizli bilgi verildiğini bilirler. Aynı durum Moon Knight QR kodu için de geçerli. Dizinin bir sahnesinde yer alan hiç alakasız bir QR kodu tarandığında, hayranları bir Marvel Unlimited üzerinden, Moon Knight'ın 32 numaralı sayısında Werewolf by Night bölümünü ücretsiz okuma şansına sahip oluyor.

Moon Knight QR kodu harika bir paskalya yumurtası açıyor

Moon Knight QR kodu harika bir paskalya yumurtası açıyor

Twitter kullanıcısı Regan tarafından keşfedilen bu durum, kısa süre içinde birçok beğeni ve paylaşım aldı.

Marvel Unlimited, kullanıcılarının internet üzerinden Marvel çizgi romanlarını okumasını sağlayan bir platformdur. Portal üzerinden Marvel'in tüm çizgi romanlarının dijital kopyalarına ulaşılabilyor. Film ve dizilerin de temellerinin bulunduğu bu çizgi romanlar ülkemizde çok ilgi çekmese de, özellikle Amerika'da çok fazla takipçi sayısına sahip.

Disney+ henüz ülkemizde kullanıma açılmadı. Bu yaz geleceği duyurulan platformda, hali hazırda Türkçe filmler yer alıyor.

Disney+'ın fiyatları dün açıklanmıştı. Ülkemizde 35 TL'lik aylık abonelik fiyatı ile satışa sunulacak platformda, Disney, Pixar, Marvel, Star Warsa, National Geagraphic ve Star kanalları bulunuyor. Bu kanalların içeriğinde bulunan binlerce yapım izleyiciler ile buluşuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Moon Knight QR kodu harika bir paskalya yumurtası açıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×