Mortal Kombat X'in çevrim içi oyun modu yenileniyor

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 16.01.2016 - 15:52
Oynayan kaldı mı peki?
NetherRealm Studios ve High Voltage Software firmalarının ortak çalışması sonucunda geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde piyasada olan Mortal Kombat X, hatırlayacak olursanız birçok sorun ile karşımıza çıkmış idi. Her ne kadar günümüze kadar oyun için birçok geliştirme yapılsa dahi, çevrim içi oyun modundaki bazı hatalar hala devam ediyor.

Geçtiğimiz gün, Tyler Lansdown tarafından yayınlanan video ile Mortal Kombat X'in çevrim içi oyun modunun yenilendiğini öğrendik. 2006 yılında piyasaya çıkan ve özellikle dövüş oyunlarında kullanılan Tony Cannon tarafından geliştirilen GGPO (Good Game Peace Out) isimli ağ teknolojisine benzer bir mimarinin Mortal Kombat X yapıtında kullanılacağı belirtildi.

Yeni bir çevrim içi modu ile karşımıza çıkacak olan ekip, bu sistemi denemek isteyenler için ufak çaplı bir beta sürümünü yayınlacağını belirtti. 19 Şubat tarihinde beta için kayıtların başladığını belirtelim. Bu beta sürecinde ise; Scorpion, Sub-Zero, Jacqui Briggs ve Johnny Cage karakterleri bizlere eşlik edecek. Beta sürümün henüz hangi platformlara geleceği bilinmese de, betayı denemek için en az bir saat Mortal Kombat X'i oynamış olmanız gerekiyor.

Rakip arama, oyun içi lag ve akıcılık problemlerine karşı yapılan bu yenilik hareketinin başarılı olup olmayacağı merak söz konusu iken; acaba Mortal Kombat X'i oynayan kaldı mı?!

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 14:02
"Acaba Mortal Kombat X halen oynanıyor mu" diyor ya. Oyun yılın oyunu seçilsin çok satsın ama böyle saçma cümleyle karşılaş bilmeyen adama haber yaptırmayın kardeşim. Mortal kombatı çoğu kişi arkadaşıyla karşılıklı dövüş veya kombo yapmak için alıyor fakat arkadaş bundan bi haber.
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2016 15:55
Yılın en iyi dövüş oyunu seçildi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2016 14:05
bugun satın almayı düşündüğüm bir oyuna hala oynayan varmı diyorsunuz pes
Kalan Karakter : 300 Gönder
ferit
ferit 18.01.2016 12:29
bütün serisini oynadım mk nın mk9 çok sağlam bir oyundu ama bu oyun hiç ilgimi çekmedi bazen ne olup bittiğini bile anlayamıyosun oyunda bir türlü ısınamıyosun bence en kötü mk oyunlarından biri
Kalan Karakter : 300 Gönder
Samanoske
Samanoske 18.01.2016 05:07
Buna mortal kombat demeye bin sahit lazim.hadi mortal kombat 9 tamam en azindan mortal kombat tadinda peki bu mortal kombat x nedir ya.ne sacma sapan bir oyun.mortal kombati kucuklugumden beri oynamasam yutturacaklar mortal kombat diye.nerde mortal kombat ultimate nerde triloghy bu nedir ya mortal kombat x degil bu mortal kombat vs dc universal olmus.jackson predator bunlar ne alaka bosverin su oyunuda savunmayin.street fighter ve king of fighter ve tekken en azindan ozunden cikmiyor.yazik oldu mortal kombat x e.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 23:22
biraderim önce 'hala oynayan var mı' demişsin onu bi değiştir sen. oyun hala yeni ve sürekli update gliyor Konu hakkında yorumumsa tekkeni lagsız yanımda biri varmış gibi oynayabilirken malesef mortal kombat oyunlarında aynı şey söz konusu olmuyor. bu yüzden onlinea girmiyorum. düzelirse harika olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat X'in çevrim içi oyun modu yenileniyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×