Mortal Kombat'ın çıkış tarihi belli oldu

Egecan Deniz
Egecan Deniz 1.02.2011 - 14:11
Nisan ayı kanlı geçecek.

Dünyanın en iyi dövüş oyunlarından biri olan yeni Mortal Kombat’ın çıkış tarihi resmileşti. NetherRealm ve ı Warner Bros Interactive tarafından yapılan ortak açıklamaya göre, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için yapılan oyunun çıkış tarihi 18 Nisan olarak belirtildi. Normal versiyonun yanı sıra iki adet de özel versiyon satışa sunulacağı belirtildi. “Kollector’s Edition” ve “Tournament Edition” özel versiyonlarda dikkat çekici.


Mortal Kombat'ın çıkış tarihi belli oldu

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat'ın çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×