Mortal Online beta testi

Mortal Online beta testi

Dina Erad
Dina Erad 3.06.2010 - 12:31
Mortal Online beta testi

Merlin'in Kazanı

       Mortal Online'ın resmi sitesi güncellendi; sitenin yeni halinde, oyunun beta sürümü testiyle ilgili bir kaç da ayrıntı yer alıyor. Bunun dışında siteye bir de geri sayım aracı konulmuş, bu araca göre bugün itibariyle Mortal Online'la buluşmamıza 52 gün var. Siteden bazı notlar ise aşağıdaki gibi...

Beta sürümün geliştirilmesi:
       "Önümüzde çok heyecanlı ve enteresan bir yarım yıl var ve şu anda Mortal Online'nın beta sürümünün geliştirme aşamasına gelmiş bulunuyoruz. İş yükünden ötürü maalesef ki bu ay yeni bilgiler yayımlamak için çok az bir süremiz var; ama oyun her zaman önceliğimiz olmak zorunda." demişler.

Bitiş notları:
       "Şu an için teklifimiz bununla sınırlı. Yeni gelişmeleri öğrenmek ve diğer eğlenceli şeyler için forumlara bakmayı unutmayın. Bizim ekibimiz uygun oldukça forumlarda olabildiğince aktif olmaya çalışırak, sorularınız cevaplıyorlar ve yorumlarınızı okuyorlar." denmiş.

KAYNAK
Mortal Online beta testi
mmorpg.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 10:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×