Moscow Rush ile sokak yarışları

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Moscow Rush ile sokak yarışları
Buka Entertainment firması, isminden de anlaşılacağı gibi, Moskova'da geçen yeni sokak yarışı oyunu, Moscow Rush'ı duyurdu. Oyunda, hayallerinin arabasını alabilmek için para kazanmaya çalışan birisini yönetiyoruz. Single player olarak 20 görev bulunacak olan oyunda, kariyer sistemi sayesinde ister bir sokak yarışçısı, istersek de bir çete lideri olarak yer alabileceğiz. Online oyun sisteminin de bulunacağı Moscow Rush, 2005'in ilk çeyreğinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Moscow Rush ile sokak yarışları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×