MotoGP 17'den çıkış fragmanı yayımlandı

MotoGP 17'den çıkış fragmanı yayımlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 12.07.2017 - 00:49
Kenan Sofuoğlu gibi yardırmaya hazır mıyız?
Milestone tarafından geliştirilen ve yarış motorsikleti simülasyonları arasından en başarılı yapımlardan biri olan MotoGP serisi, MotoGP 17 ile birkez daha bizleri iki teker üzerine davet ediyor. Yeni oyun içerisinde yeni takımlar, yeni yarış pistleri, yeni kurallar ve Red Bull Rookies Cup turnuvası da yerini alacak. Grafikleri ve fizikleri ile motor tutkunlarının ilgisini çekmeyi başaracak gibi gözüken yapım, Milestone veya Square Enix tarafından bugün PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini aldı.

Satışa sunulması şerefine etkileyici bir de çıkış fragmanı yayımlanan MotoGP 17, özellikle grafikleri ile oldukça göze hoş gelen bir deneyim yaşatacak gibi gözüküyor. 70 Adet yarış pilotunu içerisinde buluşturan yapım, çevirim içi mod'lara ve detaylı bir de kariyer mod'una sahip. Eğer siz de motosiklet yarışlarına ilgi duyuyorsanız, MotoGP 17'yi denemenizde fayda var.

İşte MotoGP 17'nin çıkış fragmanı:

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 12:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 22:31
Agam biri bizle eğleniyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 12.07.2017 15:23
Valla grafikler kötü olmuş kaplamalar falan berbat. İlk sahnedeki eldivenin kaplamaları " brembo " yazısının çözünürlüğü kaliper deriminin kaplaması falan.. Kaç yılındayız yahu. dikkatetmeniz gereken koca bir dünya yok. Biraz kolaya kaçmışlar gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 12.07.2017 11:47
Grafikler yine ayni ortam ve pist etrafindaki bosluk ve hiclik yine var,ya biktik usandik artik ya gercek bir yaris izleyip yapsinlar ya bu oyunu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×