Mount & Blade II: Bannerlord'un PvP videosu yayınlandı

Mount & Blade II: Bannerlord'un PvP videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 23.08.2017 - 10:30
Yeni Mound & Blade'in çoklu oyuncu modları sizi saatlerce ekran başına kitleyecek.
2012 senesinde duyurulan ancak halen geliştirilme aşamasında olan Mount & Blade II: Bannerlord için yeni bir video daha yayınlandı. Gamescom fuarında yayınlanan dokuz dakikalık videoda oyunun Captain modu izleyicilere gösterildi. Her oyuncunun kendi küçük bir ordusu bulunduğu oyunda 5 vs 5 şeklinde savaşıyoruz. Savaş haritasına göre stratejimizi belirlediğimiz oyunun bu modu oldukça heyecan verici olmuş. Süvarilerinizi veya okçularınızı konumlandıracağınız, komutan olduğunuzda diğer kaptanlara emirler yağdırabileceğiniz bu modu oynarken arkadaşlarınızla kısa süreli tartışmalar yaşayabilirsiniz.


Ateşli savaşlara ev sahipliği yapacak olan Captain modunun, oldukça güzel bir fikir olduğunu varsayabiliriz. Oyunun tek kişilik senaryo modu kadar çoklu oyuncu modunu da oynayan binlerce oyuncu var. Özellikle ilk oyunda bireysel ölüm maçlarının olduğu mod, oyuncuların tercih en çok tercih ettiği çoklu oyuncu moduydu.

Captain modunda savaşa başlamadan önce ordunuzun hangi birimlerden oluşacağını siz belirliyorsunuz. Seçtiğiniz role göre süvari, piyade veya okçu birlikleri emrinize giriyor. Bu kısımdan sonra size atanan birliğe zırh veya ekipman da ekleyebiliyorsunuz.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 11:02
Bide infaz animasyonları ekleseler tadından yenmez yeminle (FOR HONOR gibi )
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 10:27
Arkadaşlar adamlar ellerinde geleni yapıyor evet dövüş sistemi kötü ancak emrinize 300 veya daha fazla adamla savaşcaksınız bu hangi oyunda varda biz oynamadık ayrıca savaştan başka yapılcak ana hikaye ve görev olucak ve en önemlisi oyun modlanabilir olucak yani parasını son damlasına kadar hakediy
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trial
Trial 23.08.2017 23:45
Resimdeki oyunu çikartmazlar umarim ne o öyle pre alphadan mi kalma be? Hep soyluyorum warbandin aynisinin grafikleri iyilestirilmis halde cikartirlarsa oyuncu kitlesini kaybederler. Dovus mekanikleri de biraz yenilenmeli sagdon soldan vurusu ayarlamak guzel de eskidi artik ve multide kullanissiz. Chivalry oyunundaki vurus mekanigi cok daha iyi bence. 2 oyunu da anlayanlar demek istedigimi anlarlar. Yahu koca resident evil bile 7. Oyunla kendi turunu degistirip fps modunda oyun cikartti. Eski oyunun aynisi olacaksa insanlar niye alsin?
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 00:21
Resim eski. Eğer öyle çıkarsa şirket kapanır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 22:44
cd project witcher 4 ü çıkartır bunlar bu oyunu çıkartna kadr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 21:39
Şu motor olmasaydı oyun çoktan çıkmıştı. Ne gerek var kendi motorunu geliştirmeye. Al bir tane UE4 lisansı gitsin be Armağan abi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×