Move ve 3D burada da var!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Move ve 3D burada da var!
Move ve 3D burada da var!


Gran Turismo 5'in yapımcısı Polyphony Studios'un patronu Kazunori Yamauchi, GT5'in eğer "ilgi çekici" olursa, 3D ve Playstation Move desteği olacağını açıkladı.

"Yeni teknolojilere her zaman açığız. Eğer ilgi çekici görünen görüntü cihazları ya da birimler varsa, onları desteklemek için çalışacağımıza eminim." diyen Yamauchi, yeni teknolojiler konusundaki görüşlerini de böyle bildirmiş oldu.

Oyunun %90 oranında bittiği söyleniyor ancak kesin bir çıkış tarihi belirtilmiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Move ve 3D burada da var!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×