MUBI, PlayStation 4 platformuna çıkıyor!

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 18.12.2014 - 15:01
Seç izle video uygulaması MUBI, artık PS4’te de kullanılabiliyor.

Sony, seç izle tarzına öncülük eden abonelik hizmeti MUBI’nin artık PlayStation®4 (PS4™) platformunda da kullanılabileceğini duyurdu. 2010 yılında PlayStation®3’te (PS3™) yaptığı başarılı çıkışın ardından, MUBI sistemdeki sevilen seç izle tarzındaki video hizmetlerinden biri olmuştu. Bugün yapılan duyuruyla birlikte, PS4 için tanıtılmış olan ve PS3 konsolu kullanıcıları için geliştirilmiş ve iyileştirilmiş yeni MUBI uygulaması 43 bölgeye sunulacak.

MUBI, PlayStation 4 platformuna çıkıyor!

MUBI, kullanıcılarına dünyanın en iyi filmlerini kendi evinde izleme imkânı sunan, istenildiği anda izlemeyi sağlayan bir film hizmeti. PlayStation Store’da mevcut olan ücretsiz indirilebilir uygulama, kendi film uzmanları tarafından seçilmiş ve tanıtılmış olan kült, klasik, bağımsız, yabancı ve ödüllü filmleri kullanıcılarının ayağına getiriyor. MUBI hesabına sahip kullanıcılar, PS3™ ve PS4™’te gizli cevherleri keşfedebiliyor ve büyük sinema dünyasında bir yolculuğa çıkabiliyor.

 

MUBI, her gün gece yarısı uygulamaya hemen izlenebilecek yeni bir film ekliyor. MUBI’ye kaydolanlar, birçok farklı cihazdan giriş yaparak yeni filmi izleyebiliyorlar. İzlenmeye hazır olan 30 adet seçilmiş film, MUBI’nin yeni kaydırmalı görüntüsü ve canlı tasarımı heyecan verici ve ilgi uyandırıcı bir film deneyimi sunuyor.

PlayStation® üzerindeki MUBI uygulaması, kullanıcılara yüksek çözünürlükte video izleme, filmleri puanlama ve favorileri ayarlama olanağı veriyor, ayrıca yenilenmiş ara yüzüyle istenilen filmlerin bulunması kolaylaşıyor. PlayStation®Plus üyeleri MUBI’ye ilk kayıt olduklarında uzatılmış deneme süresinden faydalanabiliyorlar ve bir, altı veya on iki aylık MUBI üyeliklerinde %20 ek indirim kazanabiliyorlar.

 

Darren Aronofsky’den Requiem for a Dream (Bir Rüya İçin Ağıt), Jean-Pierre Jeunet’den Amélie, Quentin Tarantino’dan Death Proof (Ölüm Geçirmez), Roger Avery’den Rules of Attraction (Kural Ötesi) ve Sofia Coppola’dan Lost in Translation (Bir konuşabilse) MUBI’ye çıkacak filmlerden yalnızca birkaçı. Ayrıca Rian Johnson (Looper - Tetikçiler) tarafından yönetilmiş ve Rachel Weisz, Adrien Brody’nin oynadığı The Brothers Bloom (Bloom Kardeşler) ve Nicolas Winding Refn’in yönettiği, Ryan Gosling ve Carey Mulligan’ın oynadığı Drive (Sürücü) gibi filmler de Birleşik Krallık’ta çıkacak.

 

MUBI, PlayStation 4 platformuna çıkıyor!

MUBI’nin kurucusu Efe Çakarel, “PS3 üzerindeki milyonlarca indirme sayesinde, PlayStation kullanıcılarının büyük filmlerin parmaklarının ucunda olmasını sevdiğini biliyoruz. MUBI uygulamamızı en güçlü eğlence platformunda erişilebilir hale getirmek ve dönüştürmek çok heyecan verici. Artık 43 bölgede mevcut olmasıyla birlikte, PlayStation topluluğunun seçtiğimiz filmlere verecekleri tepkileri duymayı iple çekiyoruz.” diyor.

 

MUBI’nin PlayStation uygulaması 43 bölgede* yayınlanacak. Bu bölgeler arasında, bazı bölgeler programa yerel bir açıdan yaklaşacak; filmler o bölgenin içinde bulunduğu durum ve bayramları göz önüne alınarak kültürel ilgilerine ve tarzlarına göre özel olarak seçilecek. Bu tür bölgelerden bazıları; Birleşik Krallık, İrlanda, Almanya, Fransa, Hollanda, Türkiye, Avusturya, Yeni Zelanda ve İtalya. Bu deneyimi genişletmek için, MUBI’nin uzman film danışmanları her bir filmi tanıtmak için kendi kişisel görüşlerini aktaracaklar ve neden her birinin izlenmesi gereken birer başyapıt olduklarıyla ilgili bir rehberlik ve anlatım hizmeti sunacaklar.

-Basın bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2021 23:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MUBI, PlayStation 4 platformuna çıkıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×