My Time At Portia Ara, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 26.12.2020 - 20:57
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da günün ücretsiz oyunu belli oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Store'da günün ücretsiz oyunu belli oldu. Pathea Games tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan tek oyunculu açık dünya oyunu My Time At Portia Ara, 27 Aralık Pazar günü Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Her bir oyun 24 saat boyunca alınabilir olacak ve bir kez aldıktan sonra sonsuza dek sizde kalacak.


Ayrıca Epic Games Store'da Yılbaşı Tatili indirimleri devam ediyor. 7 Ocak Perşembe günü Türkiye saat ile 19:00'a kadar %75'e varan tasarruf teklifleri, 15 gün boyunca ücretsiz oyunlar ve sınırsız 60 TL değerindeki kuponlar seni bekliyor. Kampanya kapsamında yer alan oyunların tam listesine buradan göz atabilirsiniz.

My Time At Portia Ara, Epic Store'da ücretsiz

Açık dünya oyunu My Time At Portia Ara, Epic Store'da ücretsiz

Portia kasabası, tanışacağın dost canlısı yeni yüzlerle dolu. Arkadaş edin, istek tamamla, hediye değiş tokuş et, biriyle çık ve romantizmi çiçeklendir!

My Time At Portia

Büyüleyici Portia kasabasında yeni bir hayata başla! Görevleri yerine getirerek, ürünler yetiştirerek, hayvanlar büyüterek ve bu büyüleyici kıyamet sonrası bölgesinin eğlenceli sakinleriyle arkadaş olarak babanın bakımsız atölyesini eski şaşaalı günlerine geri döndür! Babanın eski el kitapçığı ve çalışma tezgâhını kullanarak toplamalı, kaynak çıkarmalı ve üretim yaparak Portia’daki en iyi atölye hâline gelmelisin. Yerel halkın kasabayı yeniden inşa etmesine ve derinliklere saklanmış sırları keşfetmesine yardımcı ol.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 01:17
Alan var mı steam de Türkçe dil seçeneği vardı bundada var mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
My Time At Portia Ara, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×