1/4

Napoleon: Total War

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Yetenek, fırsat olmadan bir hiçtir!
Total War serisi ilk çıktığı andan beri, oyuncuların geleneksel strateji anlayışına yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Haritaların böylesine büyük ve gerçekçi, savaşların bu kadar stratejik ve taktiksel olduğu başka bir RTS ortalarda yoktu. Diplomasi, teknolojik ilerleme ve askeri içerik, öncesinde olmadığı şekilde iyi işlenmiş, tarihi olaylar en ince detayına kadar anlatılmıştı.

Serinin ilki Shogun: Total War'da savaşmakla kalmıyor, diğer ülkelere elçiler yollayabiliyor, karşı imparatoru ninja suikastçimizle öldürebiliyorduk. Savaş, Japonya'yla sınırlı kalmadı, oradan Avrupa'ya, Avrupa'dan Amerika'ya kadar yayıldı.

Napoleon: Total War

Kıtadan kıtaya savaşlara koşarken, 19. yüzyılın çehresini değiştirmiş bir ikonu, Fransa’nın o dönemdeki askeri ve politik lideri, Fransız İmparatoru Napolyon Bonapart'ı konu almamak büyük hata olurdu. Savaşların gerçekçiliğine önem veren Total War serisiyle, böylesine bir komutanın kesişmesi bakalım neler doğuruyor. Girişte etkileyici bir videoyla karşılaşıyoruz. Napolyon gözlerimizin içine bakarak iddialı konuşmasıyla bizi teşvik ediyor. Fransızca bilen arkadaşlarınızın “Alléz! Alléz!” (Alle alle: Hadi hadi!) diye bağıracaklarını düşünerek, sakin olmalarını telkin etmenizi öneriyoruz, aman diyelim.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×